Минулого тижня у Великоберезнянському районному центру зайнятості відбулися Дні відкритих дверей центру зайнятості для молоді.

Основна мета заходів — ознайомлення щкільної молоді з послугами служби зайнятості, станом ринку праці району, професіями та спеціальностями, що користуються попитом. У масових заходах взяли участь понад 70 школярів.

- Від того, наскільки правильно людина обере свій професійний шлях, залежить, яке місце у суспільстві вона займе. Великою помилкою молоді при виборі професії є вибір, продиктований модою та престижністю, а не реальними можливостями молодої людини та потребами ринку праці»,— розповіла фахівець центру зайнятості.

Учні отримали інформацію про ситуацію на ринку праці, особливості працевлаштування в сучасних умовах, потребу в працівниках за професіями, які користуються попитом на ринку праці, можливість їх  отримання в центрах професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, про участь в оплачуваних громадських і тимчасових роботах та перспективи започаткування власної справи.

Фахівці провели екскурсію центром зайнятості, ознайомили учнів з інформацією в профінформаційному секторі. Присутні ознайомились з професіографічними путівниками, розміщеними в профінформаційному секторі, інформацією про навчальні заклади, де готують за певними спеціальностями, умовами навчання та можливістю подальшого працевлаштування, з довідником професійно-технічних та вищих навчальних закладів області.

Надана інформація викликала жвавий інтерес у школярів. Найбільш їх зацікавила інформація про можливість проходження в центрі зайнятості профдіагностичного обстеження з метою допомоги у виборі професії.

Юнаки та дівчата зацікавилися можливістю знайти прийнятне місце праці, скориставшись программно-апаратним комплексом самостійного пошуку вакансій.

Проведеними заходами діти були задоволені та отримали позитивні враження від побаченого і почутого.

 

Анонс/Подія: 
Подія