З метою активізації власних зусиль молоді для отримання інформації про різні професії, вивчення своїх  нахилів  та  індивідуальних психологічних якостей, потреб регіонального ринку праці та вимог роботодавців,  протягом 2017 - 2018 навчального року районні філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели для учнів загальноосвітніх навчальних закладів 26 акцій «Випускник», в яких взяли участь 7034 школяра.

10.07.2018

Це професія для сильних духом – незалежно від статті. Прикордонники увійшли в ТОП найбільш перспективних професій у зв’язку з подіями останніх років.

Державний кордон і люди, що його охороняють утворюють єдине ціле, яке лежить в основі забезпечення захисту національної безпеки нашої держави. Яким би досконалим не було сучасне технічне обладнання, зброя та спеціальна техніка – людському фактору відводиться найважливіше місце в охороні державного кордону.

30.05.2018

За даними Державної служби статистики в Україні, сьогодні залишається високим попит на лікарів, фармацевтів, інженерів різних галузей, юристів, викладачів, економістів, бухгалтерів, а також ІТ-фахівців. Щоправда зазначається, що такі спеціалісти затребувані у випадку, коли мають досвід роботи.

12.03.2018