Вбудована мініатюра для З України масово виїжджають за кордон спеціалисти

Попри не такі вже й погані прогнози експертів, дедалі більше українців залишають батьківщину і їдуть працювати за кордон. Країна втрачає кадри катастрофічними темпами. Що вабить на чужині - з'ясовували наші кореспонденти.

"Не та кількість роботи, не та кількість оплати , я мав точно таку роботу. Я працюю в цьому напрямку. Тому що вакансії досить вузькі для вашого напрямку і освіти".

16.10.2018
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій під назвою «Живи і працюй в Україні» відбувся в обласному центрі Закарпаття.

Ярмарок вакансій під назвою «Живи і працюй в Україні» відбувся в обласному центрі Закарпаття. Протягом чотирьох годин у дворі Ужгородського міського центру зайнятості представники 35-ти підприємств розповідали про специфіку роботи школярам, студентам та охочим працювати.

21.09.2018
Вбудована мініатюра для Ярмарок професій

У Виноградівському вищому професійно-технічному училищі №34 місцевий центр зайнятості спільно із різними підприємствами провели ярмарок професій як для учнів закладу чи інших освітніх установ, так і для тих, хто зараз у пошуку роботи. Окрім приватних підприємств, захід відвідали і прикордонники. Приїздили на ярмарок і лісівники. Вони розповіли учням навчальних закладів про переваги роботи у лісі. Чи не найбільше учасників заходу зацікавило технічне ноу-хау: один робот, яким керують за допомогою пульта, та інший, що працює на сонячній батареї.

21.09.2018
Вбудована мініатюра для Яку роботу шукають закарпатці? Ранок на Тисі. 12.09.18

 Знайти роботу - справа не з легких! Як не втрапити до шахраїв та полегшити пошуки знає Юрій Фущич, 

директор Закарпатського обласного центру зайнятості.

12.09.2018
Вбудована мініатюра для Тема дня. Безробіття на Закарпатті (10.09.18)

Понад 5 тисяч безробітних офіційно зареєстровано на Закарпатті станом на 1 вересня. Основні причини браку кадрів та безробіття серед населення? Які спеціальності є найбільш затребуваними? Допомога безробітнім від держави? Про це і не тільки розповість наш гість - Юрій Фущич, директор Закарпатського обласного центру зайнятості

11.09.2018
Вбудована мініатюра для Нові послуги пенсійного фонду

Пенсійний фонд запровадив нові сервіси

28.08.2018