оп
Вбудована мініатюра для Нестача кадрів

Все більше і більше людей виїжджають за кордон в пошуках заробітку. Особливо відчувається брак спеціалістів на Закарпатті. Чому саме люди не бажають працювати на батьківщині – далі в сюжеті.

07.08.2019
Вбудована мініатюра для Роботи вистачає: Хустщина багата на вакантні посади

Кадровий голод. У рамках популяризації гасла «Живи та працюй в Україні» Закарпатський обласний центр зайнятості провів ознайомчий прес-тур до ринкоутворюючих підприємств Хустського району та структурних підрозділів ПАТ «Укрзалізниця». Подібні заходи у подальшому торкнуться й інших районів області.

26.06.2019
Вбудована мініатюра для За останні роки ринок праці Закарпаття докорінно змінився.

За останні роки ринок праці Закарпаття докорінно змінився. Якщо раніше на одне вільне місце претендувало кілька осіб, то зараз на багатьох підприємствах є значна кількість вакансій. Що саме пропонують сьогодні роботодавці, на які умови розраховують працівники, які професії є затребуваними найбільше – про все це дізнавались журналісти «М-Студіо» в рамках ознайомчого прес-туру, організованого Закарпатським обласним центром зайнятості.

24.06.2019
Вбудована мініатюра для Гончарство – як професія

День відкритих дверей у арт-майстерні Ольги Ладижець відвідав і директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, котрий під враженням від побаченого відзначив, що:

18.06.2019
Вбудована мініатюра для Я маю право

Кожен має право себе захистити!

24.05.2019
Вбудована мініатюра для Фінал “ПрофіКемпу” відбувся в Мукачево

Про фінал “ПрофіКемпу”, організований фахівцями Закарпатської обласної служби зайнятості. Коментар директора Закарпатського обласного центру зайнятості Юрія Фущича щодо мети проведення заходу.

03.05.2019