Вбудована мініатюра для Допомагають відкривати та розвивати бізнес: як в Ужгороді працює офіс «Зроблено в Україні»

У середньому семеро підприємців щодня приходять на консультацію в Ужгородський офіс для підтримки мікро- та малого бізнесу «Зроблено в Україні». Про це розказав в.о. директора Ужгородської філії Закарпатського центру зайнятості Йосип Кажмір.

17.06.2024
Вбудована мініатюра для Підвищення рівня зайнятості та інтеграції на ринку праці: на Закарпатті підбили підсумки проєкту МОП

На Закарпатті завершився проєкт Міжнародної організації праці, який мав на меті підвищити рівень зайнятості та інтеграції на ринку праці краю. Проект об’єднав багатьох учасників та партнерів, ціллю яких було створити місцеве партнерство зайнятості.

10.06.2024
Вбудована мініатюра для Домомогти в пошуках роботи в гідною оплатою праці допоможуть в Центрі зайнятості

Для шукачів роботи в центрі зайнятості доступні різноманітні пропозиції. Є можливість знайти заняття відповідно до освіти, за бажанням перекваліфікуватися та отримати роботу з гідною оплатою.  

28.05.2024
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій: закарпатський бізнес потребує працівників

Бізнес, навчальні заклади, державні установи, громадські організації і не тільки: ярмарок вакансій в Ужгороді зібрав десятки учасників.

27.05.2024
Вбудована мініатюра для "Зроблено в Україні"  офіс для підтримки бізнесу запрацював в Ужгороді

Хочете відкрити власний бізнес, чи розширити існуючий. Запрошуємо відвідати офіс для підтримки та розвитку бізнесу «Зроблено в Україні», що запрацював в Ужгороді.

27.05.2024
Вбудована мініатюра для В Ужгородській філії Закарпатського обласного центру зайнятості запрацював офіс для підтримки мікро- та малого бізнесу

Регіональний офіс для підтримки мікро- та малого бізнесу під назвою «Зроблено в Україні» запрацював в Ужгороді. Тут підприємці зможуть отримати інформацію про урядові й обласні програми для українських виробників, дізнатися умови участі і загалом одержати різнобічні консультації.

27.05.2024