Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій – 2023 в Ужгороді

Масштабний захід з підтримки зайнятості й розвитку підприємництва в Закарпатській області відбувся на Набережній Незалежності в Ужгороді. Цього року в Ярмарку вакансій беруть участь близько 50 підприємств, які спеціалізуються в різних галузях. Вони запропонували закарпатцям і вимушеним переселенцям майже 900 вакансій.

18.09.2023
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій

Закарпатським підприємствам критично не вистачає кваліфікованих працівників, тож у регіоні посилюють роботу з інформування населення. Зокрема, в Ужгороді пройшов ярмарок вакансій. В заході взяли участь пів сотні підприємств, які спеціалізуються в різних галузях. Кожен мав змогу розказати про відкрити ваканції, зарплатню, підібрати фахівців у свій колектив. Запропонували учасникам заходу майже 900 ваканцій. Закарпаття – одне з лідерів у країні за релокацією бізнесу. Тому на ярмарку, представили себе і підприємства, які переїхали із Сходу країни.

18.09.2023
Вбудована мініатюра для В Ужгороді на ярмарку вакансій представили близько 40 підприємств, що шукають працівників

Представники близько 40-ка підприємств розбили намети на набережній Незалежності в Ужгороді. Зробили це, аби розповісти охочим про свою роботу, а також знайти нових працівників. Серед шукачів роботи - багато вимушених переселенців з різних куточків України.

15.09.2023
Вбудована мініатюра для Ярмарок вакансій в Ужгороді

Масштабний захід з підтримки зайнятості й розвитку підприємництва Закарпаття відбувся в Ужгороді. Співорганізатором Ярмарку вакансій стала Закарпатська обласна служба зайнятості. Близько 50 підприємств, які представляють різні галузі економіки, презентували закарпатцям і вимушеним переселенцям понад 900 вакансій.

15.09.2023
Вбудована мініатюра для Працевлаштування для ВПО

Ринок праці у нашій області активно поповнюється. З’являється чимало нових вакансій. Так само вистачає і тих, хто у пошуку роботи. На початку повномасштабного вторгнення Закарпатська область стала прихистком для багатьох вимушено переміщених осіб. У межах проєкту єРобота внутрішні переселенці можуть скористатися такими програмами: «Власна справа» і «Гранти на створення або розвиток власного бізнесу». Зі слів виконуючого обов’язків директора філії, на даний момент до міського центру занятості звертається багато підприємств в пошуках робочої сили. Пропонують робочі місця з рівнем зарплат від мінімальної 6700 до 16 тисяч гривень за місяць, залежно від рівня кваліфікації.

31.08.2023
Вбудована мініатюра для Підтримка жіночого підприємництва

«Підготовка жінок до підприємництва в умовах війни»- у кінці квітня стартував проєкт для допомоги кращій половині людства з числа ВПО, безробітних, дружин військових здобути практичні бізнес-навички. Тренінги, лекції, консультації – протягом 3 місяців фахівці у різних сферах навчали жінок бути конкурентноздатними та розвивати власну справу, навіть, під час війни. Понад півсотні учасниць взяли участь у навчальному курсі -абсолютно безкоштовно! Ініціатива - заступниці декана факультету історії та міжанродних відносин УжНУ Вікторії Бондаренко.

19.07.2023