Вбудована мініатюра для Нові підходи у наданні послуг роботодавцям

Служба зайнятості відкриває нові можливості. Упродовж року в Ужгородському міському центрі зайнятості працюють кар’єрні радники, які допомагають клієнтам знайти роботу та якнайшвидше працевлаштуватися. А зовсім скоро впровадять іншу новацію: Інститут консультанта роботодавця. Наразі з Ужгородським центром зайнятості співпрацюють півтисячі роботодавців.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для Тенденції ринку праці

Про засідання  круглого столу «Нові підходи у наданні послуг роботодавцям», що пройшов в Ужгородському міському центрі зайнятості. Коментар директора Ужгородського міського центру зайнятості Сергія Олексіюка про кількість зареєстрованих безробітних та кількість актуальних вакансій в центрі зайнятості.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для Конкурс

Підбили підсумки профорієнтаційного конкурсу «Живи, працюй, розвивай привабливість рідного краю» в Ужгородському центрі зайнятості. У ньому взяли участь учні міста. Переможців урочисто нагородили грамотами та цінними призами.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для За круглим столом

«Нові підходи у наданні послуг роботодавцям» – така тема об’єднала понад двадцять роботодавців за круглим столом, який організували 17 грудня в Ужгородському міському центрі зайнятості. Говорили про ситуацію та тенденції на ринку праці міста, області й України, про співпрацю центру зайнятості з роботодавцями міста, про вирішення проблеми кадрового голоду та інших.

14.01.2020
Вбудована мініатюра для Найбільш затроебувані професії

Служба зайнятості в новинах

14.01.2020
Вбудована мініатюра для Майстер-клас

Майстер-клас з розпису новорічних пряників для учнів Ужгородської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату

28.11.2019