Кожен знає, наскільки важливо знайти своє місце в житті, займатися справою, котра до душі, самоствердитися у професійній царині. Та рідко хто замислюється, з чого дійсно розпочинається кар'єра людини – причому не паперова, як-от наявність диплому, а реальна – з урахуванням всіх потреб, здібностей, схильностей людини.

23.10.2021
Вибір професії – важливе завдання для будь-якої людини і тут головне не помилитися «Ким бути?» і «Яку обрати професію?» – одні з головних питань, які виникають в учнівської молоді під час вибору майбутньої професії. Ми розуміємо, що від вирішення цього залежить майбутнє молоді. Проблема вибору професії завжди була складною.
29.01.2019

Кар’єра в умовах ринку праці – це успішний «продаж» своїх умінь та інтелекту, тому у Ваших інтересах з робити це вдало. Для цього необхідно реально оцінити свої можливості, визначити мету пошуку роботи, лаконічно, чітко і зрозуміло скласти резюме, яке буде Вашою візитною карткою.

20.04.2018

"Романтична" або "інтелігентна" професія. На жаль, виявляється, що для успішної реалізації себе в професіях такого роду доводиться здійснювати масу рутинних, неромантичних та іноді навіть неінтелігентних дій, відкриваючи зворотний бік медалі. Відчуття, що без нахабної самореклами ти нікому не потрібний. Образа і біль від того, що обставини не дозволяють реалізувати себе, а відтак – відчай і безпорада.

17.04.2019

Щоб зайняти хорошу посаду, потрібен досвід. Але що робити в тому випадку, якщо його немає?

 

24.07.2018

Як правило, на роботі людина проводить близько третини свого життя. Тому, щоб жити в гармонії із самим собою та навколишнім світом, дуже важливо знайти роботу, яка буде приносити радість і задоволення.

12.03.2018