17 січня 2019 року в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся профінформаційний семінар для безробітних з орієнтації на службу за контрактом в Державній прикордонній службі України.

18.01.2019

16 січня 2019 року у консалтинговому центрі Виноградівської філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему «Легальна зайнятість», мета якого розкрити переваги легального працевлаштування в Україні, застерегти від шахрайства при працевлаштуванні, надати інформацію про можливості працевлаштування в Ізраїлі.

17.01.2019

15 січня 2019 року в Ужгородській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для безробітних на тему «Особливості працевлаштування в сучасних ринкових умовах».

16.01.2019

Як визначити свою мету і втілити в життя найзаповітнішу мрію – про це та інше говорили на черговому засіданні жіночого клубу «Успішні жінки», яке відбулось 12 грудня в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості. Поспілкуватись з безробітними запросили досвідченого психолога Надію Замураєву.

12.12.2018

Саме під таким гаслом 5 грудня 2018 року фахівці Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели чергове засідання клубу «Крок до змін!» з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням на баз іІршавського районного сектору з питань пробації в Закарпатській області.

06.12.2018

Привернути увагу безробітних до проблеми нелегального працевлаштування – основна мета семінару, який пройшов сьогодні у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості за участі представників Мукачівського міського центру безоплатної правової допомоги та Головного територіального управління юстиції у Закарпатській області.

17.01.2019

Навчитися презентувати себе роботодавцю на співбесіді та під час телефонної розмови, складати резюме, розкривати власний потенціал, особисті та професійні якості – всього цього навчають молодь, шукачів роботи та безробітних в центрах зайнятості на семінарах з техніки пошуку роботи. Учасниками одного із них, який відбувся 15 січня у Свалявській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості філії, стали учні Свалявського професійного будівельного ліцею, що здобувають професію електрогазозварника.

16.01.2019

18 грудня в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості пройшов семінар на тему «Легалізація зайнятості - крок назустріч Вашим працівникам». На запрошення керівництва центру зайнятості у семінарі взяли участь перший заступник начальника Управління Держпраці у Закарпатській області Василь Грицик та перший заступник начальника Мукачівського об’єднаного управління пенсійного фонду України Наталія Чучка.

19.12.2018

10 грудня 2018 року, у рамках проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю, у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості пройшов профінформаційний семінар для осіб з обмеженими фізичними можливостями на тему «Руйнуємо стереотипи". Учасниками заходу стали батьки та молодь, яка виховується у благодійному фонді «Нове життя».

10.12.2018

На базі Рахівського районного відділу філії ДУ "Центр пробації" в Закарпатській області за участі старшого інспектора відділу Шуто Лілії та психолога відділу Сметанюк Ольги, спільно з начальником відділу активної підтримки безробітних Рахівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Волошин Наталії відбулося засідання клубу для учасників – умовно засуджених осіб.

05.12.2018