15 березня на базі Консалтингового центру Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар за участю інспектора праці в Закарпатській області та роботодавців району.

18.03.2019

На березневе засідання жіночого клубу «Успішні жінки», яке відбулось в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості були запрошені менеджер «Регіон Карпат NEEKA» Надія Замураєва, успішна жінка, приватний підприємець Ольга Сернівка та безробітні жінки клубу.

14.03.2019

Напередодні свята жінок в приміщені Закарпатського регіонального Центру соціально-трудової реабілітації та професійної орієнтації «Вибір» відбувся тренінг «Жінка з інвалідністю на сучасному ринку праці». Тренінг провела заступник начальника відділу організації профорієнтації Закарпатського обласного центру зайнятості Ірина Панкулич.

07.03.2019

З метою запобігання нелегальної зайнятості в Міжгірській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних проводяться семінари на тему «Легальна зайнятість».

27.02.2019

22 лютого 2019 року у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар за участю осіб з інвалідністю, мета якого - підтримка такої категорії безробітних. На захід запрошено начальника відділу пільг Управління соціального захисту населення Мукачівської районної державної адміністрації Ольгу Данилаш.

22.02.2019

Днями у Центрі розвитку підприємництва, що діє у Свалявській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для кадрових працівників ринкоутворюючих підприємств району на тему „Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців".

15.03.2019

Під такою назвою 13 березня 2019 року у Берегівській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар для безробітних, які цікавляться підприємницькою діяльністю та мають намір започаткувати власну справу.

14.03.2019

Нещодавно, з метою популяризації онлайн-сервісу начальник відділу активної підтримки безробітних Марина Ромушко завітала на семінар-практикум психологів та соціальних педагогів, який проходив в Управлінні освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА.

01.03.2019

25 лютого в приміщенні Мукачівського міськрайонного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців-учасників АТО за участю керівника Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної допомоги Констянтина Молнара та начальника  відділу права, просвітництва та взаємодії з суб’єктами з надання безоплатної первинної правової допомоги Мирослави Пилипчинець.

26.02.2019

Успіх у кар’єрному зростанні залежить від мотивації. Саме до такого висновку прийшли відвідувачі Мукачівського міськрайонного центру зайнятості, що звернулися в пошуках роботи, і взяли участь у семінарі із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці 21 лютого 2019 року.

22.02.2019