У рамках проекту «Ідея, спрямована на успіх», днями фахівці Тячівського районного центру зайнятості в смт. Дубове провели тренінг на тему «Від ідеї - до започаткування власної справи».

29.07.2021

У вівторок, 27 липня фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели вебінар для роботодавців, які з початку 2021 року не в повній мірі змогли відновити свою діяльність через продовження обмежувальних протиепідемічних заходів.

29.07.2021

У середу, 21 липня провідний фахівець з питань зайнятості Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ольга Грабар провела вебінар з роботодавцями на тему: „Дієві форми співпраці служби зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом, у тому числі, осіб з інвалідністю”.

23.07.2021

У четвер, 22 липня у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар з орієнтації на службу за контрактом в Державну прикордонну службу України.

23.07.2021

21 липня в актовому залі Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості». Учасниками заходу стали вивільнені працівники, які звернулися до служби зайнятості у зв’язку з ліквідацією Перечинської загальноосвітньої школи –інтернату.

22.07.2021

Фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості продовжують інформувати роботодавців про дієві форми співпраці. 27 липня вони провели черговий семінар для роботодавців.

29.07.2021

В рамках співпраці Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з Воловецьким районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки щодо відбору кандидатів для прийняття на військову службу за контрактом 26 липня проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. Захід відвідали 8 безробітних осіб.

27.07.2021

У рамках реалізації профорієнтаційного проекту «Ідея спрямована на успіх» Іршавська районна філія розпочала трьохденний цикл тренінгів з особами, які виявили схильність до ведення підприємницької діяльності. Учора, 22 липня фахівцями відділу активної підтримки безробітних проведений перший тренінг «Від ідеї - до започаткування власної справи», мета якого полягає у підвищенні рівня поінформованості щодо психологічних аспектів підприємницької діяльності.

23.07.2021

21 липня на базі Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості в рамках реалізації проекту "Ідея, спрямована на успіх" проведено групову профконсультацію для безробітних із застосуванням психологічного тестування.

22.07.2021

21 липня на базі Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулося друге тренінгове заняття для безробітних осіб, які цікавляться веденням власного бізнесу.

22.07.2021