З метою підвищення обізнаності безробітних щодо переваг легальної зайнятості та застереження від проявів шахрайства при працевлаштуванні, 15 листопада 2018 року у Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено інформаційний семінар на тему: «Легальна зайнятість».

16.11.2018

Семінар на тему «Жінка на ринку праці» за участі соціальних партнерів з Мукачівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Закарпатської обласної громадської організації «Жасмін», територіального управління юстиції в Закарпатській області, у п’ятницю, 9 листопада, провели для безробітних жінок фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості. Учасниками заходу стали 15 представниць слабкої статі.

12.11.2018

У четвер, 8 листопада, у малій залі Воловецької райдержадміністрації відбувся семінар-навчання на тему «Сільський туризм: з чого розпочати та як досягти успіху», участь в якому взяли власники сільських садиб, представники лісового господарства району, безробітні Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості та ті, хто планує займатися цим видом діяльності.

09.11.2018

30 жовтня цього року, фахівцями Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості організовано та проведено семінар з орієнтації на військову службу за контрактом, для осіб, зареєстрованих у центрі зайнятості, за участі представників вербувального центру Військово-Морських Сил України та 80-ої Окремої десантно-штурмової бригади міста Львова.

31.10.2018

Сьогодні, 22 жовтня 2018 року, в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся інформаційний семінар для військовослужбовців учасників  антитерористичної операції на Сході нашої держави.

22.10.2018

Великоберезнянська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості щоденно проводить активну роботу щодо налагодження співпраці з працівниками бібліотек району. Сьогодні, 15 листопада, заступник начальника відділу надання соціальних послуг районної філії взяла участь у семінарі: «Бібліотека та молодь. Співпраця заради успіху та розвитку».

15.11.2018

9 листопада 2018 року, фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок-семінар з учнівською молоддю старших класів Мукачівської загальноосвітньої школи № 10 на тему „У світі професій”.

09.11.2018

7 листопада поточного року для зареєстрованих безробітних, які проживають у сільській місцевості Міжгірського району, пройшов семінар-навчання на тему: "Сільський туризм: з чого почати та як досягти успіху". Голови Закарпатської та Івано-Франківської обласних спілок сприяння розвитку сільського зеленого туризму в Україні Богдан Пранчук та Павло Горішевський, а також доцент кафедри туризму Ужгородського національного університету Андрій Мельник розповіли учасникам семінару про Європейський досвід розвитку і ведення сільського та агро-туризму та Українську практику, сучасний стан і перспективи його розвитку.

08.11.2018

24 жовтня  цього року, фахівцями Мукачівського міськрайонного центру  зайнятості організовано та проведено інформаційний семінар для громадян, які зареєстровані у центрі зайнятості, за участі майора поліції Мукачівського відділу Національної поліції у Закарпатській області Мар’яни Захарової.

25.10.2018

18 жовтня 2018 року, з нагоди відзначення Європейського Дня боротьби з торгівлею людьми, фахівцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги проведено профінформаційний семінар на тему «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

19.10.2018