Днями відбувся виїзний семінар для працівників служби у справах дітей Мукачівської РДА, які плануються до вивільнення.

18.11.2019

У рамках співпраці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості з Мукачівським об’єднаним військовим комісаріатом 11 листопада відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройні Сили України.

12.11.2019

Рекрутмент - професійний підбір персоналу, що включає чимало дій з пошуку і залученню на роботу фахівців для досягнення цілей  підприємства. Саме про це 6 листопада йшлося на семінарі з роботодавцями у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

06.11.2019

Семінар із запобігання нелегальної трудової міграції пройшов у Хустській філії Закарпатського обласного центру зайнятості, на якому йшлося про найголовніші порушення прав людини в сучасному світі - торгівлю людьми.

23.10.2019

Днями у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями « Нові підходи служби зайнятості в організації співпраці з роботодавцями та шукачами роботи, в тому числі для осіб з інвалідністю».

01.10.2019

14 листопада у приміщенні ТОВ «Полімер – техніка» відбулась зустріч представників Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості із попередженими про вивільнення працівниками даного підприємства. У семінарі взяли участь 18 осіб.

15.11.2019

Ужгородською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості 5 листопада для безробітних осіб було проведено інформаційний семінар, який включав тематичний блок про можливість навчання, працевлаштування та актуальні вакансії у підрозділах регіональної філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця».

07.11.2019

Днями в Іршавській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар для безробітних на тему "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці».

28.10.2019

07 жовтня у Перечинській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему: «Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми та експлуатації дитячої праці».

08.10.2019

З метою надання комплексу соціальних послуг у розв’язанні проблеми зайнятості трудового колективу у ситуації запланованого масового вивільнення фахівцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості 27 вересня 2019 року було проведено семінар з вивільнюваними працівниками ПРАТ "Мукачівський завод "Точприлад".

30.09.2019