09 липня у Тячівському районному центрі зайнятості пройшов вебінар для безробітних громадян на тему "Сучасні джерела пошуку роботи, соціальні мережі".

10.07.2020

З метою формування у клієнтів служби зайнятості навичок складання успішного резюме та оволодіння методами його розповсюджування 08 липня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся вебінар на тему: «Підготовка резюме»

09.07.2020

08 липня 2020 року фахівці з профорієнтації Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели вебінар з шукачами роботи на тему «Сучасні джерела пошуку роботи. Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій».

08.07.2020

Днями у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся вебінар на тему «Підготовка резюме».

07.07.2020

11 березня у рамках інформаційної кампанії щодо детінізації зайнятості у сфері будівництва  у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено розширений семінар для роботодавців щодо нових аспектів чинного законодавства стосовно неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильного дотримання законодавчих вимог у питанні укладання трудових договорів.

11.03.2020

9 липня фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели вебінар для безробітних, з метою ознайомлення їх з правилами підготовки та технікою проведення співбесіди, прийомами самопрезентації.

09.07.2020

Протягом періоду карантинних обмежень фахівці відділу активної підтримки безробітних Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проводять інформаційні вебінари різної тематики. Черговий з них відбувся 08 червня 2020 року.

09.07.2020

Другий день з низки запланованих фахівцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості інтерактивних профорієнтаційних зустрічей з шкільною молоддю у рамках інтенсив-курсу «Вибір моєї професії» у Європейській школі лідерства та бізнесу відбувся 7 липня 2020 року. 

08.07.2020

Щоденно фахівці відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міськрайонного центру зайнятості підтримують зв'язок з клієнтами як у телефонному режимі так і за допомогою он-лайн ресурсів, таким чином надаючи допомогу у складанні резюме.

07.07.2020

Нещодавно у Берегівській філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся тренінг – семінар «Мотивація до працевлаштування осіб з інвалідністю» за участі соціальних партнерів, які опікуються питаннями інвалідів. Тренінг проводила фахівець з профорієнтації обласного центру зайнятості Ірина Панкулич

03.02.2020