З метою інформування безробітних про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, 21 січня в Ужгородській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», який провела провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ужгородської районної філії Закарпатського ОЦЗ Галина Шимон.

22.01.2020

20 січня фахівцями Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар на тему «Молодь на ринку праці», метою якого стало ознайомлення молодих людей зі станом сучасного ринку праці, послугами служби зайнятості незайнятій молоді, перевагами та недоліками при працевлаштуванні молодих фахівців.

21.01.2020

Берегівською міськрайонною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проведено тренінг з шукачами роботи на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

20.01.2020

7 січня з метою інформування населення про сучасний комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, переваги легальної зайнятості, ризики нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції, гендерними аспектами на ринку праці у адмінприміщенні смт. Дубове Тячівського РЦЗ відбувся семінар із загальних питань зайнятості населення та стану ринку праці.

20.01.2020

У рамках «Всеукраїнського тижня права» нещодавно в Міжгірській районній філії Закарпатського ОЦЗ за участі представника Міжгірського бюро з надання безоплатної вторинної правової допомоги проведено семінар з безробітними із загальних питань зайнятості на тему «Реалізація та захист прав людини».

16.12.2019

21 січня в Хустській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості для зареєстрованих безробітних проведено семінар «Ризики нелегальної трудової міграції», на якому основну увагу було зосереджено на питаннях легального працевлаштування як в Україні, так і за кордоном. Фахівець служби зайнятості Наталія Мойсей наголосила, що міграційні потоки набувають глобальних масштабів та звернула увагу присутніх на тому, що офіційне працевлаштування є, в першу чергу, гарантією соціального захисту працівників.

22.01.2020

Шлях до успішного бізнесу – складний і тернистий. Багато підприємців - початківців на власному досвіді знають, що відкриття своєї справи вимагає не тільки стартового капіталу, але і наявності знань у сфері бізнесу.

21.01.2020

Днями у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар для роботодавців, який відкрив його директор Роман Мельничук.

20.01.2020

13 грудня фахівцями Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар з вивільнюваними працівниками Управління соціального захисту населення Хустської районної державної адміністрації.

17.12.2019

12 грудня за ініціативи Іршавської районної філії Закарпатського ОЦЗ, у приміщенні  Управління соціального захисту населення Іршавської районної державної адміністрації, відбувся семінар з працівниками, які попереджені про майбутнє вивільнення та семінар "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме"

13.12.2019