оп

Нещодавно провідним спеціалістом Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ларисою Тертичною спільно з в. о. начальника відділу «Берегівського бюро правової допомоги» Андрієм Данильчуком проведено профконсультаційний груповий семінар «Особливості зайнятості молоді».

15.07.2019

Нещодавно в Тячеві відбувся інформаційний семінар з питань організації працевлаштування людей з інвалідністю за участі фахівця Тячівського районного центру зайнятості з рекрутингу Любові Попович.

02.07.2019

14 червня у Берегівській міськрайонній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар з питань організації зеленого туризму.

18.06.2019

13 червня у Центрі розвитку підприємництва Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему „Інноваційні методи роботи, сучасні сервіси служби зайнятості, спрямовані на підвищення ефективності працевлаштування незайнятого населення”.

14.06.2019

Для підвищення мотивації до зайнятості, ознайомлення з перспективами зайнятості 30 травня відбувся семінар для осіб з інвалідністю, які перебувають на обліку в Міжгірській районній філії за участі заступника начальника управління соціального захисту населення Міжгірської РДА Ярослава Іванини.

31.05.2019

9 липня начальник Ужгородського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) Надія Діус та заступник начальника відділу Галина Качур провели семінар з громадянами, які перебувають на обліку в Ужгородській філії Закарпатського обласного центру зайнятості, ознайомивши їх із основними положеннями діючого пенсійного законодавства.

11.07.2019

Напередодні святкування Дня Конституції України фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами провели інформаційний семінар для безробітних на тему: «Конституційний захист громадян. Доступ до безоплатної правової допомоги. Легальна зайнятість, офіційне працевлаштування».

27.06.2019

Днями Мукачівський міськрайонний центр зайнятості провів семінар з представниками підприємств на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості щодо вирішення питань зайнятості, у тому числі для осіб з інвалідністю. Рекрутинг- новий інструмент співпраці служби зайнятості з роботодавцями та шукачами роботи».

14.06.2019

05 червня відбулося чергове засідання клубу «Крок до змін» за участі фахівців Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням на базі Іршавського районного сектору з питань пробації в Закарпатській області.

06.06.2019

29 травня в консалтинговому центрі Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено семінар з роботодавцями на тему «Рекрутинг – як новий інструмент співпраці служби зайнятості з роботодавцями та шукачами роботи».

30.05.2019