11 березня у рамках інформаційної кампанії щодо детінізації зайнятості у сфері будівництва  у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено розширений семінар для роботодавців щодо нових аспектів чинного законодавства стосовно неприпустимості найму працівників без оформлення трудових відносин та неухильного дотримання законодавчих вимог у питанні укладання трудових договорів.

11.03.2020

Днями у залі засідань Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Легалізація зайнятості - крок назустріч працівникам»

03.02.2020

29 січня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського ОЦЗ відбувся семінар-тренінг «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

30.01.2020

Днями в приміщенні Іршавської районної філії Закарпатського ОЦЗ відбувся семінар із роботодавцями за участю представників підприємств, організацій, установ та фізичних осіб-підприємців на теми: «Шляхи впливу на створення нових робочих місць, у тому числі для осіб з особливими потребами», «Рекрутинг як новий вид працевлаштування шукачів роботи та безробітних».

28.01.2020

З метою роз’яснення основних ризиків, які можуть виникнути при нелегальному працевлаштуванні за кордоном та правові засади легального працевлаштування 27 січня в Ужгородській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели профінформаційний семінар «Ризики нелегальної трудової міграції».

28.01.2020

Нещодавно у Берегівській філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся тренінг – семінар «Мотивація до працевлаштування осіб з інвалідністю» за участі соціальних партнерів, які опікуються питаннями інвалідів. Тренінг проводила фахівець з профорієнтації обласного центру зайнятості Ірина Панкулич

03.02.2020

30 січня на базі Берегівської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар з роботодавцями на тему «Легалізація зайнятості – крок назустріч вашим працівникам (в т. ч. осіб з інвалідністю)».

31.01.2020

Днями фахівці відділу взаємодії з роботодавцями Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели семінар роз’яснювального характеру з роботодавцями щодо неприпустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин у сфері торгівлі, тимчасового розміщування та організації харчування.

30.01.2020

З метою інформування роботодавців про послуги, які надає служба зайнятості, днями в Ужгородській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся семінар для роботодавців на тему «Нові підходи до пошуку роботи, співпраці з шукачами роботи та роботодавцями методом рекрутингу. Надання освітніх послуг центрами професійно-технічної освіти державної служби зайнятості, в тому числі особам з інвалідністю».

28.01.2020

З метою інформування безробітних про комплекс соціальних послуг, які надає служба зайнятості, 21 січня в Ужгородській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбувся «Інформаційний семінар із загальних питань зайнятості», який провела провідний фахівець з профорієнтації відділу надання соціальних послуг Ужгородської районної філії Закарпатського ОЦЗ Галина Шимон.

22.01.2020