Для власників цифрового підпису на порталі Дія доступна реєстрація в службі зайнятості як безробітного.

25.09.2020

Дуже важливе своєчасне інформування громадян, які звертаються за послугами до служби зайнятості. Саме з цією метою 24 вересня у приміщенні Великоберезнянської районної філії Закарпатського ОЦЗ було проведено інформаційний семінар з питань зайнятості».

25.09.2020

23 вересня у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася скайп-конференція з представниками підприємств різних форм власності щодо пропозиції кваліфікованої робочої сили з числа безробітних.

24.09.2020

З метою надання вичерпної  інформації про актуальні вакансії, інтеграції осіб з числа ромського населення у суспільство, допомоги їм в працевлаштуванні 24 вересня для осіб з числа ромського населення фахівцями Іршавської районної філії організовано презентацію роботодавця КП «Тепло-місто», де може працевлаштуватись ця категорія населення.

25.09.2020

Сьогодні гостро постало питання легалізації трудових відносин. Тому 24 вересня директором та рекрутером Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено інформаційну кампанію для роботодавців міста Рахова, в ході якого участь головний державний інспектор Держпраці в Закарпатській області.

25.09.2020

Днями фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели інформаційно-роз’яснювальну роботу для роботодавців міста Мукачева, в якому взяв участь головний державний інспектор відділу з питань додержання законодавства про працю ГУ Держпраці у Закарпатській області Іван Хланта, котрий  розповів про основні вимоги законодавства щодо реєстрації трудових відносин, обов’язки роботодавця при прийнятті на роботу працівника.

24.09.2020