Днями фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели тренінг для безробітних щодо безпечної міграції та працевлаштування.

23.11.2020

Нещодавно у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему «Презентація послуг, що надаються службою зайнятості щодо вирішення питань зайнятості, у тому числі для осіб з інвалідністю». Також було проведено презентацію Інституту "Консультант роботодавця".

23.11.2020

20 листопада у Закарпатському обласному центрі зайнятості відбулася відео селекторна нарада з керівниками базових центрів зайнятості та філій Закарпатського ОЦЗ, на якій обговорено ряд важливих питань життєдіяльності служби зайнятості Закарпаття.

20.11.2020

У Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості 20 листопада проведено інформаційний вебінар для безробітних на тему «Безпечна міграція та працевлаштування».

23.11.2020

Про жіночі секрети краси, стиль, імідж та моду написано багато книг, величезну кількість порад про це можна знайти в Інтернеті, а молода підприємиця Ірина Чонко знає як зробити так, щоб виглядати красиво та ефектно і допомагає рахівчанкам бути щасливими. У жовтні 2015 року Ірина відкрила салон краси "Ірен", започаткувавши власну справу за допомогою одноразової виплати допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

23.11.2020

19 листопада директор Рахівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ярослав Тулайдан та очільниця відділу активної підтримки безробітних Наталія Волошин провели інформаційний вебінар за участі клієнтів служби зайнятості, які успішно започаткували власну справу шляхом отримання одноразової допомоги по безробіттю для її організації.

20.11.2020