З метою оперативного інформування населення, фахівці з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міськрайонного центру зайнятості спільно з соціальними партнерами з Мукачівського міського центру з надання безоплатної вторинної допомоги провели для безробітних 1 липня інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості та стану ринку праці засобами дистанційної комунікації.

02.07.2020

У зв’язку з пандемією сьогодення вимагає від нас опанування нових форм взаємодії з клієнтами служби зайнятості через засоби онлайн зв’язку. 1 липня провідний фахівець відділу активної підтримки безробітних Міжгірської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Оксана Дубів провела черговий інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості для осіб, що перебувають на обліку в районній філії.

02.07.2020

Важливою складовою у роботі фахівців служби зайнятості з клієнтами є надання інформаційно-консультаційних послуг, підтримка на шляху до працевлаштування. 30 червня фахівцями Виноградівської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості проведено черговий інформаційний вебінар для безробітних.

01.07.2020

Директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич став гостем програми «На часі» 21 канал Ужгород та розповів про роботу обласної служби зайнятості у період дії карантину.

02.07.2020

1 липня фахівці відділу активної підтримки безробітних Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели інформаційний вебінар на тему «Послуги служби зайнятості у період карантину» за участі 5 осіб.

02.07.2020

Берегівська міськрайонна філія Закарпатського обласного центру зайнятості продовжує проводити профорієнтаційну роботу з безробітними громадянами. Так, нещодавно відбувся вебінар на тему «Співбесіда з роботодавцем», під час якого шукачі роботи отримали інформацію про види співбесіди та інтерв’ю.

01.07.2020