03 березня фахівці Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели профінформаційний груповий захід для шукачів роботи та безробітних з метою інформування про особливості реєстрації, перереєстрації безробітних, надання статусу безробітного та призначення виплати допомоги.

04.03.2021

02 березня директор Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ганна Івановчик провела робочу зустріч з головним державним інспектором відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативних актів Управління Держпраці в Закарпатській області Олегом Соломком.

04.03.2021

3 березня фахівці Іршавської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели на базі Іршавського районного сектору з питань пробації в Закарпатській області чергове засідання клубу «Крок до змін» з особами, звільненими від відбування покарання з випробуванням.

04.03.2021

Нещодавно відбулася робоча зустріч директора Ужгородського міського центру зайнятості з директором Ужгородського міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Іваном Фленьком.

04.03.2021

Днями до Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості звернулась представник Закарпатської філії концерну радіомовлення, радіозв’язку та телебачення М. Бабидорич з метою укомплектування вакансії електромеханіка на телерадіокомунікаційній вишці Яворник.

04.03.2021

3 березня директор Великоберезнянської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Світлана Тисянчин провела робочу зустріч з інструктором відділення рекрутингу та комплектування Великоберезнянського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки сержантом Юрієм Петруньом.

04.03.2021