Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні. З 1 січня по 23 квітня 2024 року 42 роботодавці області отримали позитивне рішення щодо компенсації за працевлаштування понад 70 внутрішньо переміщених осіб.

24.04.2024

Про компенсаційні програми, ваучери на навчання та інші можливості для роботодавців і шукачів роботи розповів Йосиф Кажмір, керівник Ужгородської філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

17.04.2024

Вакансії на посаду медиків, бухгалтерів, а також будівельників, складальників системних джгутів та кухарів – всі ці посади доступні для шукачів роботи на теренах Хустського району. Для медичних працівників оклад стартує від 8 тисяч гривень, та в залежності від кваліфікації та спеціальності зростає. Як розповідають у Хустській філії центру зайнятості бухгалтери зараз також у дефіциті. Адже спеціаліст повинен володіти сучасними технологіями та вміти працювати з необхідним програмним забезпеченням.

16.04.2024

Найбільш затребувані вакансій, що є у базі Закарпатської обласної служби зайнятості станом на сьогодні.

18.04.2024

Закарпаття має широкі можливості для впровадження різних програм працевлаштування ВПО. В області діють різноманітні регіональні і державні ініціативи, що стимулюють самозайнятість, працевлаштування та підтримують підприємців у цьому процесі.

17.04.2024

Служба зайнятості надає важливу підтримку громадянам у працевлаштуванні та пропонує своїм клієнтам якісний комплекс послуг. Серед них – послуги з рекрутингу, які містять ряд корисних сервісів для роботодавців і шукачів роботи та надаються на безоплатній основі.

15.04.2024