Зареєстровані безробітні мають можливість скористатися однією із послуг служби зайнятості - професійним навчанням. Навчання здійснюється за робітничими професіями на замовлення роботодавців. Підготовка чи перепідготовка можлива як в закладах освіти області, так і в закладах освіти державної служби зайнятості за більш як 90 робітничими професіями.

27.05.2022

Фахівці Закарпатської обласної служби зайнятості продовжують інформувати внутрішньо переміщених осіб у місцях їх компактного тимчасового проживання про стан регіонального ринку праці, послуги служби зайнятості, можливість працевлаштування за актуальними вакансіями. Надають консультації та роз’яснення щодо отримання статусу ВПО, порядку одержання грошових виплат і соціальної допомоги, процедури відновлення втрачених документів.

25.05.2022

У рамках інформаційної кампанії, покликаної мінімізувати випадки залучення незадекларованої праці фахівці Закарпатської обласної служби зайнятості разом з інспекторами регіонального Управління Держпраці проводять консультування роботодавців з питань додержання законодавства про працю та зайнятість. Особливу увагу приділяють організації трудових відносин в умовах воєнного стану.

24.05.2022

Закарпатський обласний центр зайнятості продовжує розгляд заяв від роботодавців на отримання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, у ході реалізації урядової програми працевлаштування вимушених переселенців. Станом на 26 травня 2022 року 58 роботодавців отримали позитивне рішення Закарпатського обласного центру зайнятості на працевлаштування 128 внутрішньо переміщених осіб.

26.05.2022

Станом на 23 травня 2022 року у базі даних Закарпатської обласної служби зайнятості налічується 635 вакансій.

24.05.2022

Служба зайнятості пропонує широкий спектр послуг роботодавцям. Серед них – дієвий спосіб підбору персоналу методом проведення міні-ярмарків вакансій. Загалом з початку року за сприяння обласної служби зайнятості укомплектовано понад 2 тисячі вакансій для 905 роботодавців.

20.05.2022