У рамках співпраці Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості з Мукачівським районним територіальним центром комплектування та соціальної підтримки 25 жовтня, у філії, відбувся семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України. У заході взяли участь 9 безробітних, з них двоє учасників АТО.

26.10.2021

Вирішення питання зайнятості осіб передпенсійного віку багато в чому залежить від тісної налагодженої співпраці працівників служби зайнятості з роботодавцями. Саме вона сприяла успішному працевлаштуванню безробітної Марії Симйонки.

26.10.2021

З метою відновлення соціально-психологічної вмотивованості безробітних жінок з числа ромського населення до пошуку роботи, у Великоберезнянській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості 25 жовтня провели тренінг на тему: «Мотивація до працевлаштування».

26.10.2021

25 жовтня фахівці Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели черговий тренінг для безробітних на тему «Бізнес-план. Від ідеї до реалізації» у рамках проєкту «Ідея, спрямована на успіх».

26.10.2021

25 жовтня в Ужгородському міському центрі зайнятості проведено міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця ТОВ «ІНТЕРФІЛ». Учасниками заходу стали безробітні та шукачі роботи.

26.10.2021

У рамках проєкту «Ідея, спрямована на успіх» фахівці Мукачівського  міськрайонного центру зайнятості організували та провели для шукачів роботи професіографічну екскурсію в Майстерню домашніх напівфабрикатів «Борошно», яку започаткувала успішна підприємниця Тетяна Дулкай.

26.10.2021