Із початку 2025 року 509 ВПО звернулися до Закарпатської обласної служби зайнятості в пошуках роботи. Найбільше – із Донецької, Харківської, Запорізької, Херсонської та Луганської областей. На сьогодні 317 осіб перебувають на обліку, з яких 252 мають статус безробітного. За інформацією Закарпатської обласної служби зайнятості, з початку року 67 внутрішньо переміщених людей уже знайшли роботу. 22 безробітних пройшли профнавчання. А ще 2 людини отримали ваучер на навчання.

19.03.2025

За 2024 рік на Закарпатті працевлаштувалось 239 людей з інвалідністю за сприяння Закарпатського обласного центру зайнятості, що на 54% більше ніж у 2023 році. Найбільше осіб з інвалідністю отримало роботу операторів котельні ‒ 31 людина, та підсобних працівників ‒ 13.

08.01.2025

Українські підприємці отримали можливість впливати на підготовку потрібних їм фахівців через залучення до наглядових рад у Центрах професійно-технічної освіти (ЦПТО). Це допоможе підвищити ефективність навчальних центрів та сприятиме зростанню конкурентоспроможності українців на ринку праці.

23.10.2024

Напрацювання та розвиток програм працевлаштування є ключовим чинником у забезпеченні сталого і плідного майбутнього для вимушено переміщених осіб у Закарпатті. З цією метою в області створено та діє Координаційний центр підтримки цивільного населення, одним із завдань якого є консолідація зусиль служби зайнятості з недержавними організаціями та громадськими об’єднаннями, які надають послуги з працевлаштування ВПО.

18.04.2024

«Єдиний портал вакансій», який був створений спільними зусиллями Мінекономіки, Державної служби зайнятості та провідними сайтами з пошуку роботи пропонує близько 200 тисяч вакансій для українців. Про це йдеться в повідомленні Державної служби зайнятості.

05.02.2024

Обласна військова адміністрація разом із керівниками шести закладів професійної освіти та дев’ятьма підприємствами підписали меморандуми про співпрацю, спрямовані на вирішення однієї з найгостріших проблем регіону — дефіциту кваліфікованих робітників. Основна мета цієї ініціативи — показати молоді, що вона може знайти стабільну і високооплачувану роботу в рідному регіоні, а не шукати кращі можливості за кордоном. Закарпаття має всі шанси стати регіоном, де робітничі професії знову стануть престижними, а місцеві мешканці отримуватимуть конкурентні зарплати вдома.

14.02.2025

Молоді підприємці до 25 років можуть подавати заявки на гранти до 150 тисяч гривень для запуску власного бізнесу в рамках програми «Власна справа». Ця можливість доступна через портал «Дія».

30.10.2024

Підприємиця дізналася про можливість розширення бізнесу за урядовою програмою, то вирішила скористатись. Спочатку Оксана Ленгевич не дуже вірила у прозорість надання цих грантів, але коли заглибилася, то зрозуміла, що все реально. Грантові кошти потрібні були на облаштування терас та альтанок біля будинків для комфортного розміщення відвідувачів.  Зверталася до фахівців Закарпатської служби зайнятості по допомогу у написанні заявки і їй там все пояснили. Грант отримала не з першого разу, але за кошти вдалося уже все реалізувати по бізнес-плану, закупити потрібну техніку і, звісно, найняти двох людей, бо розширення бізнесу передбачає створення нових робочих місць.

16.07.2024

Актуальні вакансії, що є у базі Закарпатської обласної служби зайнятості станом на сьогодні.

27.03.2024

Окремі категорії населення можуть безплатно або лише з частковою доплатою опанувати нову професію чи отримати повну вищу освіту. Оплата за навчання покривається державним ваучером для окремих категорій населення, який можна отримати у службі зайнятості.

29.01.2024