Починаючи з 1 червня 2023 року вносяться зміни до Порядку надання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу. Їх внесено постановою КМУ від 19.05.2023 № 540. Державний центр зайнятості навів найбільш важливі новації:

08.06.2023

Міжнародна організація праці запускає в Закарпатській області програму «Розпочни та вдосконалюй свій бізнес», що передбачає безкоштовне навчання і грантову підтримку для тих, хто хоче відкрити власну справу. Учасники проєкту зможуть здобути унікальні знання і навички започаткування та ефективного ведення підприємницької діяльності. Вони отримають практичні рекомендації щодо організаційної форми бізнесу, оптимальної групи оподаткування, реєстрації підприємництва та звітності.

30.05.2023

З метою взаємодії, об’єднання зусиль та координації спільної діяльності з підготовки фахівців з вищою освітою, їх перекваліфікації та надання взаємодопомоги у сфері підвищення якості та ефективності надання освітніх, соціальних послуг і допомоги у працевлаштуванні населення через налагодження ефективних механізмів посередництва, переадресації, інформування та спеціальних дій, уповноважені представники Карпатського університету імені Августина Волошина та Закарпатського обласного центру зайнятості провели робочі зустрічі, переговори та уклали угоду про співпрацю.

22.05.2023

Експертка з ринку праці Марія Абдулліна зазначає, що в Києві найбільша кількість вакансій, але і найбільша кількість шукачів роботи. Досить активними стала Чернівецька область, Закарпаття, а також Хмельницький та Вінниця. «Дуже активно насичується вакансіями сфера обслуговування: готелі, ресторани, кафе. Це в основному на заході: Чернівці, Львів, Закарпатська область», — пояснила вона.

18.05.2023

Закарпаття як найбільш тиловий регіон нашої держави стало надійним прихистком для сотень тисяч українців, які з 24 лютого 2022 року приїхали сюди, рятуючись від повномасштабного вторгнення російських окупантів. Оговтування від переїздів і засилля страшних новин, пошук місць проживання й облаштування побуту в нових реаліях, а згодом і пошук роботи, – з усіма цими випробуваннями зіткнулися люди, які вимушено переїхали сюди. Зокрема, щодо можливостей працевлаштування внутрішньо переміщених осіб – далі у публікації Varosh.

16.05.2023

В Україні набув чинності новий Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу. Про це повідомляє пресслужба Державного центру зайнятості. Відтепер подати заяву для набуття, поновлення або припинення статусу безробітного можна через веб-портал чи мобільний застосунок. Або шляхом особистого звернення до найближчого центру зайнятості.

01.06.2023

Закарпатський обласний центр зайнятості опублікував ТОП-5 вакансій. Дані актуальні на травень 2023 року.

23.05.2023

В умовах дії воєнного стану Закарпатська обласна служба зайнятості продовжує працювати та надавати послуги клієнтам. Так, за період з 01.01.2023 по 16.05.2023 кількість безробітних осіб, які скористалися послугами обласної служби зайнятості склала 6,3 тисячі осіб, з них: 1,6 тис. – молодь у віці до 35 років.

19.05.2023

З початком війни на Закарпатті збільшилася кількість робочих місць за рахунок релокованих підприємств. Разом з цим і зріс попит на вакансії, адже населення стало значно більше. Незважаючи на складну ситуацію на ринку праці обласний центр зайнятості працевлаштував майже півтори тисячі осіб.

18.05.2023

Ринок праці відновлюється і майже повернувся до довоєнних показників, але тепер в нього є нова незвичайна хвороба. Якщо схід, північ і південь України не відновилися до рівня початку 2022 року, то захід і частково центр пропонують навіть більше вакансій, ніж було до початку великої війни. Лідером є Закарпатська область, де число вакансій уже в півтора разу більше, ніж було на початку лютого 2022 року.

12.05.2023