Професія залізничник - це збірна назва цілого ряду професій робітників і службовців, які існують на залізниці, в метро і на підприємствах, де є внутрішня залізнична мережа.

24.10.2019

Це спеціаліст по собакам: породах, дресируванню та догляду за ними. Проте частіше кінолог - це власник власного службового собаки, підготовленого для виконання певних функцій (пошук вибухівки або наркотиків, караульно-охоронна служба, пошук і порятунок постраждалих тощо).

19.02.2019

Світ професій, як і сучасний світ в цілому, змінюється дуже швидко. В останні роки на ринку праці з’являються професії, за якими ще не навчають у вузах.

14.12.2018

Сучасні реалії життя змушують старшокласників володіти не тільки комплексом необхідних знань, а й знати про свої особистісні якості та вміти володіти ними, щоб могти реалізовувати себе в професійному та соціальному плані. Саме їх вивченням займається профдіагностика, метою якої є виявлення не лише певних процесів та властивостей психіки особистості, які дають змогу проаналізувати на скільки людині підходить дана професія, а й відповідності особистих якостей людини вимогам конкретної професії.

20.04.2018

Полтавський інститут телекомунікацій та інформатизації пропонує підготовку спеціалістів за ступенем вищої освіти «Молодший спеціаліст» на наступні спеціальності.

26.03.2019

Слово «фітнес» у перекладі з англійської означає придатність, відповідність, готовність. Таким словом з подачі західних популяризаторів оздоровчого бізнесу стали називати сучасну фізкультуру - спеціальні системи вправ, заняття в тренажерному залі, всілякі оздоровчі заходи, включаючи навіть дієти, масаж, косметологію. Загалом, все те, що допомагає людині здобути ту саму «придатність до життя», яку має на увазі слово «фітнес».

19.02.2019

Немає жодних сумнівів у тому, що робота повинна приносити задоволення, але у сьогоднішньому економічному становищі варто задуматися про перспективність вибору професії. Кар'єрний ріст буде завжди стрімким, якщо любити свою роботу, але якщо завтра вона стане незапитаною на ринку праці? Є професії, які будуть актуальними не лише завтра, але і в майбутньому.

03.07.2018

Юліанна Каракаш тривалий час працювала менеджером зі збуту у приватного підприємця. Після звільнення, з метою пошуку роботи звернулася до Мукачівського міського центру зайнятості. Отримавши консультацію фахівця, дівчина зацікавила можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

20.03.2018