Сьогодні пошта залишається доступним для всіх засобом зв’язку, несе на собі значне соціальне навантаження, адже її послугами користується більшість населення України. Для багатьох людей у містах і у віддалених гірських районах – це єдиний зв’язок з навколишнім світом. От і в нашому регіоні професія листоноші високо затребувана.

31.01.2022

Шановні старшокласники та шукачі роботи! Послуги з профорієнтації можливо отримати дистанційно у он-лайн форматі.

03.12.2020

БУХГАЛТЕР

Бухгалтер – фахівець, який відображає фінансову діяльність компанії в спеціальних облікових документах. Бухгалтер – це непросто співробітник фінансового відділу підприємства, це найважливіший елемент контролю правильності і матеріальної стійкості всього економічного механізму компанії.

26.03.2020

 

03.02.2020

Мабуть, неодноразово молоді люди  запитували себе: «Ким бути?», «Що необхідно знати про себе, про світ професій, праці?», «Як діяти, щоб не помилитись у виборі своєї майбутньої професійної кар’єри?». Адже повноцінне щасливе життя можливе тільки тоді, коли людина працює творчо, із задоволенням, а обрана професія відповідає її здібностям, інтересам, професійній підготовці і стану здоров’я.

23.10.2021

Професія залізничник - це збірна назва цілого ряду професій робітників і службовців, які існують на залізниці, в метро і на підприємствах, де є внутрішня залізнична мережа.

24.10.2019