Світ професій, як і сучасний світ в цілому, змінюється дуже швидко. В останні роки на ринку праці з’являються професії, за якими ще не навчають у вузах.

14.12.2018

Сучасні реалії життя змушують старшокласників володіти не тільки комплексом необхідних знань, а й знати про свої особистісні якості та вміти володіти ними, щоб могти реалізовувати себе в професійному та соціальному плані. Саме їх вивченням займається профдіагностика, метою якої є виявлення не лише певних процесів та властивостей психіки особистості, які дають змогу проаналізувати на скільки людині підходить дана професія, а й відповідності особистих якостей людини вимогам конкретної професії.

20.04.2018

З давніх часів з покоління до покоління передавався професійний досвід підростаючому поколінню. Завдання підготовки молоді до практичної діяльності поставало перед народами і цивілізаціями завжди, але вирішувалось по-різному.

13.03.2018

Вибір майбутньої спеціальності частенько викликає палкі суперечки батьків і дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє. Хто б не виграв у цій вічній суперечці, результат часто не задовольняє ні дітей, ні батьків…

12.03.2018

Закарпатський обласний центр зайнятості спільно з Комунальним закладом «Закарпатська обласна бібліотека для дітей та юнацтва» Закарпатської обласної ради організували і провели в школах області конкурс творів-роздумів «Мій вибір – моє майбутнє».

Завдання конкурсу - виявити і підтримати обдаровану учнівську молодь, створити сприятливі умов для реалізації її творчого потенціалу, виховувати патріотизм і мати бажання працювати на благо України.

У конкурсі прийняли участь 197 учнів 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Закарпатської області.

01.02.2018

Немає жодних сумнівів у тому, що робота повинна приносити задоволення, але у сьогоднішньому економічному становищі варто задуматися про перспективність вибору професії. Кар'єрний ріст буде завжди стрімким, якщо любити свою роботу, але якщо завтра вона стане незапитаною на ринку праці? Є професії, які будуть актуальними не лише завтра, але і в майбутньому.

03.07.2018

Юліанна Каракаш тривалий час працювала менеджером зі збуту у приватного підприємця. Після звільнення, з метою пошуку роботи звернулася до Мукачівського міського центру зайнятості. Отримавши консультацію фахівця, дівчина зацікавила можливість отримати одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності.

20.03.2018

Яка професія найкраще вам підійде?

Перш ніж взятися за будь-яку справу, потрібно вміло вибрати професію. При усьому величезному розмаїтті людей, усіх їх можна розділити на екстравертів і інтровертів, на людей з високим та низьким нейротизмом. Ми пропонуємо вам довідатися, які професії вам найкраще можуть підійти. Уважно прочитайте визначення соціонічних типів.

До якого типу належите ви?

Екстраверт

орієнтований на зовнішній світ, відкритий подіям;

активний, ініціативний, схильний до ризику;

відкрито висловлює свою думку;

12.03.2018

Вибір майбутньої професії нерідко викликає суперечки батьків і дітей. Адже батьки впевнені, що вони краще знають життя, а діти хочуть обирати самостійно, оскільки це їхнє майбутнє.

31.01.2018