Одним із пріоритетних завдань державної служби зайнятості є створення умов для повернення зареєстрованих безробітних (в першу чергу соціально вразливих категорій населення) до продуктивної зайнятості, у тому числі шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру.

З метою створення у Свалявському районі тимчасових робочих місць, залучення безробітних та інших категорій осіб до участі в громадських роботах Свалявською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проводяться різноманітні заходи: наради з головами сільських рад, робочі зустрічі, відвідування ПОУ.

13 квітня 2018 року Свалявською районною філією проведена робоча нарада щодо організації громадських робіт у 2018 році у закладах соціальної сфери району. У ній взяли участь представники відділу освіти, управління соціального захисту населення. Відділу культури і туризму Свалявської РДА, Голубинської сільської ради. Присутні обговорювали питання важливості та корисності проведення громадських робіт, перспективи проведення їх у 2018 році. Також сторони схвалили проект програми „Громадські роботи у Свалявському районі на 2018-2019р.р.”, розроблений Свалявською районною філією Закарпатського ОЦЗ та погодили подання цього проекту на затвердження голові Свалявської РДА.

Анонс/Подія: 
Подія