26 січня 2018 року відбулась робоча зустріч керівника Мукачівського міського центру зайнятості Оксани Пехньо з начальником Управління праці та соціального захисту населення Мукачівського міськвиконкому Наталією Зотовою та начальником Мукачівського міськрайонного відділу з питань пробації Західного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань та пробації Богданом Бабинцем.

Учасники зустрічі обговорили шляхи співпраці у сфері ресоціалізації, соціальної адаптації осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на певний строк, соціальної підтримки осіб, засуджених до покарань непов’язаних з позбавленням волі. На сьогоднішній день у місті Мукачеві та Мукачівському районі нараховується 340 таких осіб.

Результатом зустрічі стало підписання трьохстороннього меморандуму про взаємодію та співпрацю щодо проведення спільних профінформаційних заходів та інших напрямів реалізації права на працю та соціальний захист осіб, які відбувають покарання чи відбули його.

Анонс/Подія: 
Подія