У рамках налагодження співпраці служби зайнятості з ромським населенням та організації їх зайнятості, 05 березня 2018 року, у приміщенні Виноградівського районного центру зайнятості відбулась робоча зустріч директора Виноградівського районного центру зайнятості Ярослава Кормоша з керівником Ромського центру безоплатної правової допомоги, радником голови Виноградівської райдержадміністрації Арсенієм Богаром. На зустрічі також були присутні: заступник директора Виноградівського районного центру зайнятості Наталія Фалес, юрисконсульт Маріанна Попп, та фахівець відділу активної підтримки безробітних Марина Ромушко.

Під час розмови обговорювались найбільші наболілі проблеми ромського населення, серед яких: проблеми із паспортизацією, видачею різних свідоцтв і дозволів, випадки дискримінації ромів в освіті, належному лікуванні тощо, адже дані проблеми не сприяють офіційному працевлаштуванню ромів та їх бажанню інтеграції в суспільство.

Тому, метою зустрічі було вироблення спільних дій фахівців центру зайнятості з Ромським центром безоплатної правової допомоги щодо надання ромському населенню якісної фахової та правової допомоги у сфері зайнятості населення, індивідуальних профінформаційних та профконсультаціних консультацій, проведення профорієнтаційних уроків для учнів 8-11 класів.

Результатом зустрічі стало досягнення домовленості щодо підписання угоди про співпрацю, проведення у поточному році профорієнтаційних заходів в ромських таборах селища Королево та села Підвиноградів та проведення спільних освітніх семінарів у рамках роботи консалтингового центру Виноградівського районного центру зайнятості. Співпраця у цьому напрямку сприятиме покращенню правової освіти ромського населення Виноградівщини та вирішенню розглянутих питань.

Анонс/Подія: 
Подія