15.04.2019 | 16:40

Клубна робота з молоддю — одна із складових профорієнтаційної роботи служби зайнятості. 15 квітня, на базі Хустської районної бібліотеки відбулася зустріч учасників клубу за інтересами «Людина і природа» з випускниками Закарпатського лісотехнічного коледжу, факультету «Екологія».

На засіданні клубу учасники обговорювали тему: «Еколог – професія майбутнього». У наш час катастроф, глобальних змін клімату, техногенно спричинених хвороб спеціальність «еколог» звучить престижно. Зараз в Україні можна виділити багато напрямків, за якими працював би еколог: природоохоронна діяльність, еколог на підприємстві, екологічна політика, екологічний менеджмент, аудит і страхування, громадські та державні організації, науково-навчальний напрямок.

Під час заходу учні активно висловлювали свою думку щодо перспектив розвитку міста та району, обговорювали сучасні тенденції у сфері екології, визначали позитивні сторони даної професії, рівень складності, можливі місця роботи і посади, які можуть обіймати фахівці-екологи.