12.07.2019 | 11:27

12 липня відбулась робоча зустріч директора Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Володимира Гуца з головою Сокирницької сільської ради Ярославом Сабадошем.

Сокирниця – одне з найбільш сіл Хустського району, в якому проживають 5353 жителі. У ході спілкування Сокирницький голова розповів про проблеми та перспективи діяльності сільради, співпрацю з представниками бізнесу на її території, поділився планами щодо перспективи подолання безробіття мешканцями села, сприяння легалізації зайнятості, можливості створення нових робочих місць. Особлива увага була приділена питанню організації громадських робіт.

Директор філії наголосив, що для підприємців, які живуть і працюють у Сокирниці, цікавою і корисною може стати послуга „Електронного кабінету роботодавця”, за допомогою якої вони можуть заявити вакансії, переглянути резюме шукачів роботи, отримати різні консультації фахівців онлайн у зручний час, а не приїжджаючи спеціально до районного центру.

Також у ході зустрічі сільського голову було ознайомлено і з іншими інноваційними сервісами, запровадженими службою зайнятості, які можуть стати корисними і особам, які шукають роботу і тим, хто шукає працівників, а також соціальним партнерам.