14.08.2019 | 14:27

13 серпня Воловецькою районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено виїзну презентацію ТОВ «Швейник-Груп» у селі Скотарському Гукливської сільської ради для місцевого населення. Мета зустрічі - укомплектування підприємства необхідними фахівцями.

Розпочинаючи її начальник виробництва презентувала підприємство, розповіла про особливості швейного виробництва, умови праці та можливості професійного навчання тощо. Зокрема зазначила, що ТОВ «Швейник-Груп» спеціалізується на виробництві трикотажного та верхнього одягу, зазначивши, що сьогодні підприємство потребує кваліфікованих працівників - швачок. Йшлося й про соціальний пакет, який підприємство пропонує своїм робітникам, щоб утримати їх і стимулювати для просування по кар'єрних сходах.

У свою чергу, фахівці районної філії обласного центру зайнятості запевнили роботодавця, що служба зайнятості сприятиме у професійному доборі таких працівників, на замовлення роботодавця розмістять інформаційні матеріали про підприємство та його кадрову потребу.