12.09.2019 | 15:55

Нещодавно у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості пройшло чергове засідання жіночого клубу «Успішні жінки». Поділитися з присутніми секретами успіху запросили менеджера «Регіону Карпат NEEKA» Надію Замураєву та начальника відділу у справах дітей Мукачівської міської ради Ольгу Степанову.

Мета заходу - сприяння особистісному зростанню та розвитку психологічних якостей успішної жінки, обговорення питання вивчення англійської мови, питання захисту прав дитини, захист житлових та майнових прав дітей.

Надія Замураєва запропонувала жінкам взяти участь у програмі з вивчення  англійської мови  «English speaking club» та розповіла про соціальну адаптованість жінки в суспільстві, вчила комунікативним практикам спілкування, дала рецепт «як полюбити себе?», привела власний приклад успіху.

Ольга Степанова надала інформацію про права, захист житлових та майнових прав дитини, розповіла про можливість допомагати дітям, створивши дитячий будинок сімейного типу, запропонувала допомогу в актуальних та соціальних питаннях.

Учасниці клубу подякували за цікаву, повчальну розповідь та приємне спілкування.