22.10.2019 | 09:58

Колишня безробітна Марія Бігарь стала підприємцем завдяки службі зайнятості. Тим самим, здійснивши свою давню мрію.

У лютому 2018 року з великою надією на позитивний результат отримати роботу вона звернулася до Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості. Дівчина на той час мала базову вищу освіту – закінчила Свалявський технічний коледж за спеціальністю «Економіка  підприємництва». Однак вона була розгубленою, адже вакансій за її фахом на той час не було. Що ж робити далі?

За рекомендаціями фахівців служби зайнятості вона відвідувала семінари з підприємницької діяльності, пройшла ряд профдіагностичних тестувань, які підтвердили її готовність до започаткування власної справи.

Молода ініціативна дівчина з досвідом роботи у сфері торгівлі завжди мріяла працювати на себе, тому твердо вирішила займатися підприємництвом. Невдовзі Марія блискуче захистила бізнес – план на тему «Роздрібна торгівля продовольчими товарами». При цьому від служби зайнятості вона отримала фінансову підтримку на розвиток бізнесу.

На цей час Марія зареєструвала підприємницьку діяльність, відкрила магазин й почала працювати. В її магазині відвідувачі зможуть придбати необхідні товари та продукти харчування. Бізнесмен-початківець проживає в сільській місцевості. Тому відкриття магазину для тамтешніх жителів досить актуальне.

Марія вдячна службі зайнятості за допомогу. За її словами саме віра в себе, системна праця, постійний особистісний та професійний саморозвиток, підтримка родини і є складовими її успішного початку бізнес-кар’єри.