14.02.2020 | 14:58

В рамках робочої зустрічі, яка відбулася 12 лютого 2020 року між директором Рахівської районної філії Закарпатського ОЦЗ Ярославом Тулайданом та головою Видричанської сільської ради Миколою Шемотою проаналізовано результати співпраці зі службою зайнятості, шляхи подолання безробіття на селі, питання створення нових робочих місць, розвитку малого підприємництва в сільській місцевості, тимчасової зайнятості мешканців села та легалізації зайнятості.

Також, під час зустрічі Ярослав Степанович проінформував про послуги служби зайнятості для безробітних та роботодавців, ознайомив з новими онлайн-технологіями та електронними сервісами служби зайнятості – «Електронною чергою реєстрації безробітних», яка дозволяє шукачам роботи отримувати частину послуг служби зайнятості дистанційно. Ознайомлено з такою послугою, як електронний кабінет для роботодавців,  реєстрації на „Освітньому порталі” та проектом „Впровадження Інституту Консультанта роботодавця”.

Микола Миколайович розповів про перспективу створення місцевої пожежної охорони при Видричанській сільській раді для обслуговування с.Видричка, с. Богдан та с.Луги.

В результаті робочої зустрічі підписано угоду про співпрацю.