23.02.2021 | 15:35

         23 лютого 2021 року фахівці Хустської міськрайоноїрайонної філії  Закарпатського ОЦЗ провели інформаційний семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС, за участю начальника відділення призову Хустського ОМТЦК та СП капітана Дмитра Соколова, представника Харківського національного університету Повітряних Сил ім. І. Кожедуба капітана Романа Галелюка, заступника начальника відділу правопросвітництва та надання безоплатної правової допомоги Діани Келемен.     

        Мета заходу - надання інформації про послуги та електронні сервіси служби зайнятості, визначення шляхів професійної адаптації військових до потреб ринку праці.

        Присутніх ознайомили з тенденціями на сучасному ринку праці, державними гарантіями у сфері зайнятості населення, соціальними послугами безробітним учасникам АТО. Презентували Закон України про безоплатну правову допомогу, згідно якого учасники бойових дій мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги. Присутніх ознайомили з умовами вступу до навчального закладу, спеціальностями  Повітняних Сил та факультетом післядипломної освіти. Начальник відділення призову ознайомив з актуальними вакансіями у військових частинах м.Ужгород, м.Мукачево, м. Виноградів, а також з умовами підписання контракту на військову службу до Збройних Сил України.