23.02.2021 | 15:38

Відповідно до угоди про співпрацю, укладеної між Міжгірською філією Закарпатського обласного центру зайнятості та Міжгірською селищною радою цими днями відбувся виїзний прийом громадян на території села Верхній Бистрий. Так, зокрема, в будівлі колишньої Верхньо-Бистрянської сільської ради, де тепер розташований Верхньо-Бистрянський старостат Міжгірської об’єднаної територіальної громади, провідний фахівець з питань зайнятості центру зайнятості Валентина Брошняк надавала актуальні консультаційні послуги для зацікавлених жителів гірського населеного пункту, знайомила з роботою електронних сервісів служби зайнятості. Найбільш актуальними питаннями, які цікавили жителів с. Верхній Бистрий були, звичайно, питання пошуку роботи, отримання профінформаційних послуг, консультації з працевлаштування.

Наприкінці заходу староста Іван Белень висловив впевненість в необхідності продовження започаткованої практики проведення виїзних прийомів спеціалістами центрів зайнятості в майбутньому, оскільки це тільки сприятиме вирішенню локальних проблем зайнятості, яких в депресивних населених пунктах досить багато.

Одночасно з прийомом громадян відповідальні працівники центру зайнятості із взаємодії з роботодавцями провели відвідування підприємств, що розташовані на території села Верхній Бистрий, надали необхідні послуги роботодавцям безпосередньо на місці.