08.04.2021 | 09:17

7 квітня фахівцями відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міськрайонного центру зайнятості проведено роз’яснювальний захід щодо недопустимості допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин.

Ця проблема є досить актуальною на сучасному ринку праці України. Підприємці намагаються всіма можливими способами шукати вигоди для себе: уникати сплати податків за найману робочу силу, створювати некомфортні умови праці для економії власних коштів тощо. З метою запобігання подібних ситуацій фахівці центру зайнятості проводять інформаційні вебінари із залученням кваліфікованих спеціалістів, які роз’яснюють безробітним про їхні права, можливості та обов’язки.

Сьогодні в інформаційному вебінарі взяв участь головний інспектор Управління Держпраці в Закарпатській області Іван Хланта. У ході заходу було висвітлено ряд питань щодо переваг легальної зайнятості, подолання незадекларованої праці, правил укладання трудових угод при працевлаштуванні, прийняття та звільнення з роботи відповідно до законодавства про працю, розглянуто види шахрайства при працевлаштуванні та наведено приклади реальних історій вирішення проблемних питань.

Фахівці активної підтримки безробітних зауважили, що в процесі пошуку роботи та подальшому працевлаштуванні важливим є забезпечення гідної праці із належними доходами, безпекою на робочому місці, перспективою розвитку. Сподіваємось, що даний захід спонукав його учасників глибше замислитись над тим, чи варто ризикувати своїм життям, здоров’ям та спокоєм родини заради примарних заробітків.