15.05.2019 | 16:24

День відкритих дверей для студентів Берегівського медичного коледжу – це, перш за все, знайомство з центром зайнятості, послугами, які тут можна отримати, переглянути опис майбутнього фаху. У заході взяли участь 28 студентів 2 курсу.

Студентам наголосили, що для того, аби бути успішним на ринку праці, потрібно постійно навчатись, використовувати нові інформаційні технології, що може підвищити конкурентоспроможність на ринку праці та забезпечити успіх у професійній діяльності.

Також було проведене і тестування щодо схильності до виконання тієї чи іншої роботи, надано допомогу у написанні резюме та техніки ведення співбесіди з працедавцем, проконсультовано з питань надання соціальних послуг, можливості організації власної справи. Крім того, студентська молодь взяла участь у майстер-класі з запису відеорезюме - найкращої презентації себе перед майбутнім роботодавцем. Дізналися вони і про головні аспекти та правила проходження співбесіди.

Такі зустрічі з молоддю завжди проходять у доброзичливій атмосфері, студенти із цікавістю дізнались про нове, задумавшись над таким важливим завданням, як знайти свій шлях на ринку праці після закінчення навчання.