04.10.2016 | 16:17

Сучасна служба зайнятості завжди в числі перших серед органів державної влади реагує на нові виклики та тенденції, які відбуваються у суспільстві, шукає нові підходи в розв’язанні проблем зайнятості населення та забезпечення гарантій соціального захисту людей, що втратили роботу.

Яскравим прикладом даного твердження є організація Міжгірським районним центром зайнятості громадських робіт для зареєстрованих безробітних на базі Управління соціального захисту населення райдержадміністрації по інформуванню населення про порядок отримання житлових субсидій та роботі з документацією.

Кошти на вказані роботи з районного бюджету були виділені ще на початку поточного року районною радою (голова – Василь Щур) за пропозицією директора Міжгірського районного центру зайнятості Ігора Казибріда, депутата районної ради. Всього на вказані цілі з районного бюджету та солідарно із бюджету Фонду загальнообов’язкового соціального страхування на випадок безробіття планується до кінця року витратити 10 тис. грн.

В поточному році 4 безробітних залучалося до виконання громадських робіт по наданню допомоги в оформленні субсидій, а з наближенням опалювального періоду вказані роботи буде поновлено, адже на даний час чи найгострішою проблемою жителів гірської Міжгірщини є вирішення питань організації опалення своїх осель в зимній період в умовах обмеженої купівельної спроможності і Міжгірський центру зайнятості в міру своїх можливостей долучається до цих процесів.