21.03.2017 | 16:30

Цими днями відбулася робоча зустріч директора Міжгірського районного центру зайнятості Ігоря Казибріда з керівником Міжгірського відділення поліції Хустського відділу поліції Головного управління Національної поліції (ГУНП) в Закарпатській області Віталієм Жабою, в ході якої напрацьовано спільні дії з організації добору кандидатів на службу в поліції, в першу чергу серед зареєстрованих безробітних.

Згідно отриманої інформації, на сьогоднішній день у місцевого відділення поліції є потреба в доборі та укомплектуванні підходящими кадрами вакансій сержантського складу, тому допомога служби зайнятості в цьому питанні буде не зайвою. Основною причиною перепон в швидкому кадровому наповненні сучасної поліції є високі професійно-кваліфікаційні вимоги, що стоять перед кандидатами.

З метою проведення спільних інформаційних заходів спрямованих на залучення зареєстрованих безробітних на службу у поліції, прийнято рішення провести в центрі зайнятості «День поліції». Перший такий захід відбудеться 27 березня 2017 року. До його проведення, в центрі зайнятості заплановано створити інформаційний куточок, на якому розмістити оголошення щодо умов проходження служби в поліції, рекламно-агітаційних матеріалів, зокрема буклетів, плакатів, переліку посад, тощо. Інформація щодо переліку посад та умови проходження служби в поліції буде також розміщена на комп’ютері вільного доступу в адмінприміщенні центру зайнятості. На сьогодні кожен бажаючий може з ними ознайомитися також і на Інтернет-порталі Національної поліції України.

Окрім того, заплановано залучати представників місцевого територіального підрозділу національної поліції до участі в проведенні профорієнтаційної роботи в загальноосвітніх школах району з метою орієнтації випускників загальноосвітніх шкіл на навчання за напрямками підготовки, які дають можливість працевлаштовуватися в органи поліції.