09.06.2021 | 10:10

 

На замовлення ТОВ «Бліцарт Продукціон» у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій, в якому взяли участь 15 безробітних. Начальник відділу кадрів підприємства Ганна Финик, презентувала присутнім підприємство, розповіла про перспективи його розвитку, умови праці, режим роботи, розмір заробітної плати та вимоги до претендентів на посади верстатник деревообробних верстатів, шліфувальник та пресувальник виробів з пластмас. На підприємстві діє система матеріального заохочення працівників, нараховуються преміальні до заробітної плати.  Проводиться довіз працівників з міста Мукачева та селищ Чинадієво та Кольчино

З претендентами, які виявили бажання працевлаштуватися, були проведені індивідуальні співбесіди, запропоновано відвідати підприємство та ознайомитись з виробничим процесом і пройти співбесіду з майстром дільниці. Було наголошено, що тільки офіційно оформлена робота є гарантією отримання особою соціальних страхових виплат.

На завершення заходу,  пані Ганна зазначила, що співпраця з центром зайнятості в підборі кваліфікованих кадрів є результативною, та розраховує на майбутніх працівників, скерованих до них службою зайнятості.