21.05.2020 | 08:28

В умовах карантину служба зайнятості продовжує надавати послуги клієнтам в новому форматі, використовуючи засоби дистанційної комунікації (телефонний чи скайп зв'язок, соціальні мережі). Також в онлайн режимі надаються і профорієнтаційні послуги.

Так, 20 травня у Іршавській та Берегівській районної та міськрайонній філіях Закарпатського ОЦЗ пройшли інформаційні вебінари для безробітних з метою підвищення їх рівня поінформованості.

Слухачі вебінарів отримали інформацію про особливості обслуговування в філіях в умовах карантину; ознайомились з перспективами працевлаштування, а також веб-ресурсами Державної служби зайнятості, зокрема офіційним сайтом ДСЗ на якому можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме, ознайомитись зі змінами до законодавства.

Окрему увагу безробітних приділено «Освітньому порталу» та «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри», завдяки яким служба зайнятості допомагає людині вирішити питання щодо вибору або зміни сфери трудової діяльності (професії) відповідно до її професійних інтересів, нахилів, здібностей, рівня професійної підготовки, стану здоров’я та з урахуванням потреб ринку праці. Також розповіли про умови виплати допомоги по безробіттю; переваги легальної зайнятості; ознайомили з сучасними джерелами пошуку роботи та особливостями складання резюме, підготовки до співбесіди з роботодавцем тощо.

Впровадження в практику роботи служби зайнятості такої форми дистанційної роботи з безробітними - є одним з безпечних засобів комунікації в період пандемії. Також він є зручним, інформативним та користується популярністю.