08.11.2019 | 15:28

Екскурсії на підприємства – що може бути більш захоплююче для школярів, які щодня намагаються зрозуміти як влаштований цей великий світ. Саме професіографічна екскурсія дає їм можливість безпосередньо ознайомитись із професіями в реальних умовах, поспілкуватися з професіоналами, отримати повну інформацію про ту чи іншу спеціальність.

06 листопада з метою ознайомлення школярів з професією манікюрника та візажиста, як окремими галузями косметичних послуг, та надання можливості зробити правильний крок при виборі майбутньої професії фахівцями Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості було проведено професіографічну екскурсію до салону краси «Maniсure and Make up Studio». На заході були присутні учні 8 класу Воловецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Майстром косметичних послуг Мирославою Мадяр було проведено цікаву та змістовну розповідь про свій професійний шлях, відкриття власного бізнесу за сприяння служби зайнятості. Учнів було ознайомлено з робочим місцем майстра манікюру, з правилами виконання робіт, санітарії та гігієни, з призначенням інструментів, що застосовуються, показано прийоми користування ними та правила зберігання, з нормами обслуговування клієнтів та способами надання першої медичної допомоги. Для дітей було проведено майстер-клас з манікюру та візажу.

Наприкінці заходу фахівець Воловецької районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Оксана Балан розповіла учням про надання послуг з професійного навчання за сприянням служби та запросила до філії ОЦЗ, щоб зареєструватися та пройти тестування на Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри «Моя професія. Консультаційна мережа», зауваживши, що саме тестування допоможе зрозуміти, який вид професійної діяльності слід обрати, дізнатися про свої здібності.