09.10.2019 | 15:10

9 жовтня в Ужгородському міському центрі зайнятості проведено «Форум кар’єри», який пройшов на двох платформах.

Перша – це «Ярмарок вакансій», що пройшов у приміщенні міського центру зайнятості. «Ярмарок» - це унікальний майданчик для прямої комунікації роботодавців та шукачів роботи, презентація підприємств, актуальних та перспективних вакансій, знайомство зі світом затребуваних на ринку праці професій для безробітних та шукачів роботи. Крім цього, захід мав на меті задовольнити кадрові потреби роботодавців, допомогти їм укомплектувати свої підприємства, установи та організації персоналом, посприяти шукачам роботи у навчанні, стажуванні, підвищенні кваліфікації, наданні юридичних консультацій тощо.

У «Ярмарку» взяли участь керівник Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич, заступник Ужгородського міського голови Олександр Білак, представники обласного об’єднання роботодавців Закарпаття, організації роботодавців м. Ужгорода, соціальні партнери, представники більше півсотні ринкоутворюючих підприємств Ужгорода та області.

Цього ж дня на базі Ужгородського вищого комерційного училища Ужгородським міським центром зайнятості у рамках «Форуму кар’єри» була проведена і друга платформа – «День кар’єри», у ході якої студенти-випускники та старшокласники міських шкіл змогли отримати інформацію про світ професій та зробити перший крок до вибору своєї подальшої кар’єри, переглянути презентації послуг державної служби зайнятості, освітніх послуг вищих та професійно-технічних навчальних закладів, подивитись майстер-класи, демонстрацію техніки ДСНС, Національної Гвардії, Патрульної поліції, Екстренної медичної допомоги, бути про консультованими фахівцями служби зайнятості тощо.