25.11.2021 | 09:53

Фахівці з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості  разом з учнівською молоддю  взяли участь в Дні  відкритих дверей Вищого професійного училища №3 м.Мукачево.     

День відкритих дверей — це традиційний захід, у рамках якого випускники шкіл мають змогу отримати необхідну інформацію для подальшого навчання. Особливо корисний він для абітурієнтів, які ще не визначилися з вибором майбутньої професії або мають сумніви щодо того, з якою саме сферою діяльності пов’язати своє життя.

Вище професійне училище №3 гостинно відчинило свої двері для учнів шкіл. Дев’ятикласники мали змогу познайомитися з усіма професіями, які можна здобути в закладі. Під час екскурсії молодь отримала детальну інформацію про училище, побачили майстер-класи з кожної професії.  Фахівці центру зайнятості презентували електронні сервіси Державної служби зайнятості. Керівництво училища  запросило  гостей на навчання.

Вибір професії - дуже складне й відповідальне завдання. Школярі мали можливість ознайомитися з навчальним закладом, його історією, традиціями, сучасною матеріально-технічною базою, умовами прийому та навчання, отримали інформацію щодо спектру сучасних перспективних робітничих професій, за якими здійснюється підготовка у ліцеї. Маршрут екскурсій пролягав через кабінети спеціальних дисциплін,  майстерні виробничого навчання. Особливо гостей зацікавили майстер-класи, які демонстрували учні училища.

Бажаємо   школярам  наснаги та  свідомого вибору майбутньої професії!