27.10.2022 | 09:16

Діяльність бізнесу, сплата податків, забезпечення людей роботою – важливі складові економіки держави, яка веде боротьбу з ворогом. Тому під час війни запрацювало чимало державних програм, серед яких - урядовий проєкт "єРобота".

Скористатись програмою та отримати мікрогрант на започаткування або розвиток підприємництва у рамках проєкту «Власна справа» поспішило чимало закарпатців. Серед них і фізична особа-підприємець Клара Магочі з Виноградівщини. Попередньо жінка вже скористалася безвідсотковим кредитом у рамках урядової програми "5-7-9", завдяки якому закупила нове устаткування для обробки деревини та запустила роботу пилорами, створивши при цьому 2 нові робочі місця. А нова грантова програма  надала Кларі шанс розширити виробництво.

Жінка склала і подала через портал «Дія» бізнес-план, пройшла співбесіду в обласному центрі зайнятості та отримала позитивне рішення про отримання коштів. Завдяки цьому на базі діючої пилорами розпочала виготовлення паливних брикетів з тирси. Це актуально нині не тільки як переробка вторинної сировини, але і як забезпечення населення альтернативним видом палива. Таким чином, жінка розширила можливості діючого виробництва та створила додаткові робочі місця, а сплачені нею податки спрямовуються на підтримання економіки рідної країни.

Кожен з нас має можливість долучитися до перемоги у цій війні, продовжуючи працювати та зміцнювати економічний фронт своєї держави!

Додаткову інформацію щодо умов отримання мікрогранту можна отримати у відділі організації профорієнтації Закарпатського ОЦЗ, тел. 0312-64-98-68, 0312-64-98-82. 

Отримати відповіді на свої запитання можна на нашому телеграм каналі https://t.me/Pidtrumka_DCZ_Zakarpattja.

Звернутися за онлайн-підтримкою фахівців служби зайнятості можна через чат-бот у Telegram https://is.gd/ymASEZ.