оп
04.01.2019 | 14:03

Одним із пріоритетних завдань державної служби зайнятості є створення умов для повернення зареєстрованих безробітних, в першу чергу соціально вразливих категорій населення, до продуктивної зайнятості, у тому числі тимчасової, шляхом організації громадських та інших робіт тимчасового характеру. 04 січня 2019 року у Свалявській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості пройшло засідання круглого столу щодо організації громадських робіт у 2019 році. Участь у заході взяли перший заступник голови Свалявської райдержадміністрації Михайло Коршинський, представники Управління соціального захисту населення, Голубинської, Сусківської, Неліпинської сільських рад, виробничого управління комунального господарства.

«Громадські та інші роботи тимчасового характеру є засобом реалізації політики зайнятості населення, що може зняти соціальну напругу на ринку праці, сприяти соціально-економічному розвитку регіону, а також забезпечити трудову адаптацію безробітних і бути для них джерелом доходу у скрутний з матеріальної точки зору період», - зазначила Свалявської районної філії Ганна Івановчик.

Присутні обговорили питання важливості, корисності та перспективи проведення громадських робіт у 2019 році. Визначили види громадських робіт, які мають суспільно-корисну спрямованість, відповідають потребам району та сприяють його соціальному розвитку.

Узгоджений перелік громадських робіт подали на затвердження голови Свалявської райдержадміністрації.