оп
04.12.2018 | 16:57

Одним з основних стратегічних завдань, що ставить перед собою Україна на шляху до Європейського Союзу, є навчання, піклування про учнівську молодь та працевлаштування осіб з інвалідністю. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними економістами, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства.

3 грудня цього року, в рамках Міжнародного дня людей з інвалідністю, для дітей з вадами слуху, які навчаються в Хустській спецшколі-інтернаті, фахівці Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості, провели інтерактивний захід з конкурсом малюнку «Палітра професій». Участь у заході прийняли 28 учнів випускних класів.

У своїх малюнках діти втілили власне бачення людей різних спеціальностей, таких як: перукар, офіціант, хореограф, монтажник, автомеханік, фотограф, будівельник та інші. Практично всі учасники проявили неабияку творчу майстерність. Окрім малюнку, кожен з них виписав свою майбутню професію на стікері, яким прикрасив профорієнтаційний кошик під назвою «Моя майбутня професія».

Сподіваємось, такі зустрічі стануть доброю традицією для подальшого щорічного відзначення Міжнародного дня інваліда.