31.07.2020 | 09:42

30 липня фахівці з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели вебінар для шукачів роботи на тему «Використання вебресурсів ДСЗ для отримання додаткових знань та компетенцій».

Головну увагу було приділено можливостям «Освітнього порталу Державної служби зайнятості», «Платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри», безкоштовним онлайн-курсам «Coursera,» яка пропонує своїм користувачам 3800 онлайн-курсів з інженерії, гуманітарних наук, медицини, біології, суспільних наук та ін., які допоможуть безробітним визначитися з вибором професії, розвинути власні компетенції, що дасть змогу стати конкурентоспроможними на ринку праці та побудувати успішну кар’єру. На вебінарі «Сучасні джерела пошуку роботи» фахівці служби зайнятості надали детальні роз’яснення, як шукати роботу онлайн на Інтернет-ресурсі Державної служби зайнятості «Єдине соціальне середовище зайнятості».

На інформаційний захід були запрошені соціальні партнери з Мукачівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги для інформування шукачів роботи щодо проблеми торгівлі людьми з нагоди відзначення Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми. Заступник начальника правопросвітництва та надання правової допомоги Ірена Дрогобецькі проінформувала безробітних про небезпеку у процесі нелегального працевлаштування за кордоном, правову захищеність легального працевлаштування та випадки торгівлі людьми, як глобальну проблему.

Фахівці служби зайнятості  бажають шукачам роботи успіхів! Хай їм щастить у пошуках омріяної роботи.