13.05.2022 | 10:04

Про умови надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні розповіли роботодавцям на вебінарі, який пройшов 11 травня у Свалявській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

З початку війни на Закарпаття, зокрема Хустщину, переїхало чимало людей з різних регіонів України, де точаться бої. Багатьом немає куди повертатися, люди втратили не лише домівки, а й роботу. Тож питання працевлаштування внутрішньо переміщених осіб гостро постало в нашій державі.

Аби стимулювати підприємців брати на роботу людей з інших регіонів Уряд розробив програму з компенсації частини коштів. Так, роботодавець може отримувати по 6 500 гривень на кожного працівника-переселенця упродовж двох місяців.

У ході заходу фахівець філії докладно поінформувала учасників заходу про умови отримання компенсації, необхідні документи та способи їх подання. На всі запитання роботодавців були надані вичерпні відповіді.