13.10.2021 | 10:59

12 жовтня у Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбувся семінар на тему: «Легалізація зайнятості – крок назустріч Вашим працівникам (у тому числі осіб з інвалідністю). Презентація Інституту «Консультант роботодавця». Участь у заході взяли 8 представників підприємств, які зайняті в галузі пасажирського наземного транспорту міського та приміського сполучення, готельного бізнесу та громадського харчування.

Відкриваючи семінар начальник відділу взаємодії з роботодавцями Світлана Кополовець розповіла про користь та переваги співпраці зі службою зайнятості, сучасні тенденції і процеси на ринку праці міста. Разом з роботодавцями обговорили питання легалізації робочих місць, організації оптимальних умов праці та підвищення заробітної плати, як запоруки збереження робочої сили.

Фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Наталія Мирошниченко презентувала широкий спектр послуг служби зайнятості, а саме: надання компенсації єдиного соціального внеску підприємствам, в тому числі і тим, що допомагають працевлаштувати осіб, які відносяться до соціально-незахищених верств населення, працевлаштування іноземців, організацію та проведення громадських робіт та робіт тимчасового характеру, стажування на підприємствах тощо.

Також було наголошено на обов’язковість подачі звітів «Про наявність вакансій» та інформацію про заплановане масове вивільнення працівників.

Семінар пройшов в позитивній та дружній атмосфері. Сподіваємось і на подальшу тісну співпрацю з роботодавцями Мукачева.