07.08.2017 | 16:58

Проблема торгівлі людьми й сьогодні залишається актуальною та потребує негайного реагування. Адже, за оцінками Міжнародного центру ООН із запобігання злочинності, проблема транснаціональної злочинності, пов’язаної з торгівлею людьми, має глобальний характер.

Тому, з метою долучення Державної служби зайнятості до проведення заходів у рамках всеукраїнської інформаційної кампанії з нагоди Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми, Рахівським районним центром зайнятості, проведено ряд інформаційно-консультаційних заходів.

Протягом інформаційної кампанії, яка тривала з 24 липня по 06 серпня 2017 року, Рахівським районним центром зайнятості проведено 2 семінари на тему: "Запобігання нелегальній трудовій міграції, торгівлі людьми, експлуатації дитячої праці" для 30 безробітних, за участю представників Рахівського бюро правової допомоги В. Баранюк та Управління соціального захисту населення Рахівської РДА - Г. Манівець. Також, семінари з питань легальної зайнятості та із загальних питань зайнятості населення, стану ринку праці, на яких було зосереджено увагу присутніх на формуванні свідомого ставлення до міграційних намірів, щоб мінімізувати вірогідність потрапляння в ситуацію торгівлі людьми. Загалом у заходах взяли участь 53 безробітних осіб.

Представники Рахівського районного центру зайнятості долучилися до проведення тематичного „флеш-мобу” «Людина не товар», який проводився Рахівським бюро правової допомоги, під час якого серед містян розповсюджено тематичні буклети на дану тематику та ознайомлено із статистикою найбільш поширених видів людської експлуатації та списком країн, де це явище найбільш поширене серед українських заробітчан.