15.05.2019 | 16:20

З метою розширення поінформованості дітей про світ професій та здійснення профорієнтаційної допомоги дітям у свідомому професійному самовизначенні, популяризації та підвищенні престижу робітничих професій серед учнівської молоді 15 травня фахівці з профорієнтації Мукачівського міськрайонного центру зайнятості організували та провели виїзну акцію з використанням мобільного профорієнтаційного центру для учнівської молоді Мукачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 7.

У заході взяли участь учні 5-11 класів. Їм було надано інформацію щодо можливостей навчання за тими професіями, які користуються найбільшим попитом на сучасному ринку праці регіону та ознайомлено із спектром послуг, що надаються службою зайнятості. Спеціалісти відповідали на численні дитячі запитання, уважно вислуховували їхні сподівання щодо свого професійного майбутнього та роздавали буклети з відповідною тематикою, рекомендували зареєструватись і пройти профдіагностичне тестування на платформі «Моя професія: Консультаційна мережа».

Загалом протягом цієї зустрічі на шкільному подвір’ї панувала особлива атмосфера. Для найстарших школярів було окремо проведено профорієнтаційну зустріч на тему: „Види професій. Їх особливості”. Школярі з цікавістю пограли в ігри „Вгадай професію” та „Маленьке містечко”, які були спрямовані на ознайомлення із залізничними професіями та навчальними закладами, які готують фахівців в галузі залізничного транспорту. Дітям також продемонстрували анімаційні профорієнтаційні ролики. Сподіваємося, що це допоможе учням з часом обрати професію за покликанням!