оп
05.12.2018 | 14:48

Всебічна підтримка та допомога людям з інвалідністю для успішної їх реалізації  як особистості є ознаками розвиненого суспільства. Особливої уваги потребують діти з інвалідністю, які в міру певних обставин потребують специфічного навчання та опанування певних вмінь та навичок. Так, в рамках проведення Декади зайнятості для людей з інвалідністю, фахівець з профорієнтації Свалявської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості Ірина Галас разом з представниками районного бюро правової допомоги організували зустріч з дітьми з інвалідністю, які оздоровлюються у Свалявському відділенні Закарпатського обласного центру комплексної реабілітації інвалідів.

Присутні радо вітали гостей, які прийшли до них з подарунками. Заздалегідь готувалися до цього дня працівники установ: збирали іграшки та підручний матеріал для творчого розвитку. Дітлахам подарували книжки-розмальовки, фарби, альбоми, пластилін та інше приладдя, за допомогою якого вони зможуть розвивати свої творчі здібності, проходити реабілітацію в ігровій формі. Присутні батьки мали можливість отримати безкоштовно правову допомогу, дехто навіть домовився про зустріч для отримання індивідуальних консультацій.

Свалявська районна філія Закарпатського обласного центру зайнятості запрошує приєднуватися до такого роду заходів соціальних партнерів та всіх небайдужих, які своїми вчинками та діями можуть допомогти особливим дітям. Хочеться, щоб кожна дитина відчула піклування та небайдужість з боку суспільства.