оп
05.12.2018 | 14:36

Днями, в приміщенні Хустської міськрайонної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася Презентація товариства «Берег-кабель ГМБХ», яке планує невдовзі відкрити в Хусті нові виробничі робочі цехи. Мета заходу – надати вичерпну інформацію для клієнтів служби зайнятості про можливості працевлаштування та актуальні вакансії підприємства.

Директор Хустського підрозділу товариства Артур Андрашко розповів про виробництво, презентував вакансію в’язальника схемних джгутів, кабелів та шнурів, за яким здійснюється набір працівників. Безробітні отримали інформацію щодо умов праці на підприємстві, можливостей навчання на виробництві, рівня заробітної плати, ознайомились з пакетом соціальних умов та гарантій.

Окрім безробітних та шукачів роботи, презентацію товариства «Берег кабель ГМБХ» провели і для студентів-випускників Закарпатського лісотехнічного коледжу національного лісотехнічного університету України. Загалом заходи відвідали 29 безробітних та 47 студентів. Претендентів на вакантні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили для проходження співбесіди.