13.02.2020 | 17:02

13 лютого в Мукачівському міськрайонному центрі зайнятості відбулось засідання «круглого столу» на тему «Консультант роботодавця. Застосування нових сучасних форм роботи, що сприятимуть вирішенню проблеми дефіциту кадрів».

Сьогоднішній ринок праці вимагає підвищення якості, надійності і конкурентоспроможності послуг, що надаються службою зайнятості для роботодавців. Питання побудови нових рівнів ефективної взаємодії, використовуючи вже існуючі та впроваджуючи нові електронні сервіси - стало головною темою для обговорення за «круглим столом».

У заході взяли участь голова Мукачівської РДА, керівники та представники підприємств виробничої сфери міста Мукачева та Мукачівського району.

Відкриваючи засідання директор Мукачівського міськрайонного центру зайнятості Роман Мельничук поінформував присутніх про пріоритетні напрямки діяльності служби зайнятості, серед яких впровадження інституту «Консультанта роботодавця».

На важливості забезпечення економіки кваліфікованими кадрами та вирішення питання гідної зайнятості населення краю акцентував увагу очільник Мукачівщини Олександр Радиш. Зважаючи на наше географічне положення та відкритість Європейського ринку праці, нагальним питанням є створення конкурентоспроможних робочих місць для зупинення трудової міграції та повернення кваліфікованих працівників в економіку краю.

Заступник директора центру зайнятості Алла Довбак презентувала впровадження в роботу центру зайнятості концепції інституту «Консультант роботодавця». На підставі світових практик, відбувається модернізація шляхів співпраці з роботодавцями для якісного задоволення їх потреб у персоналі. Застосування нових електронних сервісів служби зайнятості дасть можливість спрощення комунікації та підвищення рівня керованості процесом добору кандидатів.

До обговорення питання щодо укомплектування вакансій та підвищення професійного рівня претендентів на посади, долучилися керівники підприємств, які вже мали досвід співпраці з центром зайнятості в цих напрямках, сподіваючись що нововведення в роботі дасть можливість покращити взаємодію в задоволені їх потреб у кадрах.

На завершення засідання були надані рекомендації та розглянуті проекти Угод про співпрацю, щоб шляхом об’єднання власних зусиль співпрацювати з питань забезпечення розвитку соціального діалогу, сприяння зайнятості населення та формування принципів соціальної відповідальності.