13.05.2021 | 10:46

Задля розширення знань учнів щодо розмаїття професій та з метою надання допомоги у виборі правильного професійного шляху, 12 травня фахівці відділу активної підтримки безробітних Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели профорієнтаційний урок та екскурсію по центру зайнятості для учнівської молоді Чинадіївського дитячого будинку інтернатного типу.

Діти ознайомились з роботою відділів та фахівців центру зайнятості, побували у залі, де зазвичай проходять наради та семінари, оглянули інформаційний куточок, де розташовані папки з описами професій та паспорти навчальних закладів.

Також учням розповіли про послуги, які надає служба зайнятості, надали інформацію про можливість проходження профдіагностичного тестування на платформі з профорієнтації та розвитку кар’єри, яке допоможе у виборі майбутнього напрямку професійного навчання.

Рано чи пізно будь-який школяр замислюється над тим, якою справою хотів би займатися у житті. Від вибору майбутньої спеціальності залежить і все подальше життя, адже робота може допомогти розкрити увесь прихований потенціал, помітити талант та надихнути до кар’єрного росту.

Такі профорієнтаційні зустрічі, безперечно, залишають слід у свідомості дітей. І хоча до остаточного вибору професії їм ще далеко, ми впевнені що побачене і почуте ними сьогодні сприятиме їх кращому розумінню свого професійного майбутнього.