13.02.2020 | 11:37

12 лютого в приміщенні комунального некомерційного підприємства «Свалявська районна лікарня» відбувся семінар для працівників установи, які можуть бути вивільнені. У ньому взяли участь головний лікар лікарні Олександр Суран, медичний директор Мирослав Мелеш,  директор Свалявської  районної філії Закарпатського ОЦЗ  Ганна Івановчик, провідний фахівець з питань зайнятості Ольга Грабар та працівники лікарні, яких попередили про заплановане вивільнення.

Важливість такого заходу полягає в запобіганні негативним наслідкам у трудовому колективі при вивільненні працівників, знятті соціальної напруги та роз’ясненні правових питань звільнення.

Провідний фахівець з питань зайнятості Ольга Грабар ознайомила учасників семінару з вимогами законодавства щодо порядку вивільнення працівників, проінформувала щодо їх прав та можливостей, які закріплені нормами чинного законодавства у сфері зайнятості та загальнообов'язкового державного соціального страхування на випадок безробіття.

Директор Свалявської районної філії Ганна Івановчик звернула увагу на те, що завдання служби зайнятості – забезпечити кар’єрний супровід кожному вивільненому працівнику, який звернеться до нас. Вона  поінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці району, послуги, які надає служба зайнятості шукачам роботи, серед яких підбір роботи, можливість професійного навчання та перенавчання, сприяння у започаткуванні підприємницької діяльності, приділила увагу питанням видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці.

Семінар пройшов у форматі конструктивного діалогу. Кожен мав змогу задати питання, які цікавлять, та отримав на них вичерпні відповіді. Сподіваємося, що за допомогою служби зайнятості та активізовуючи власні зусилля вивільнені працівники зможуть реалізувати своє право на подальшу трудову діяльність.