23.04.2021 | 10:09

«24 роки стажу на посаді медичної сестри. За освітою медична сестра. Звільнили з роботи за скороченням чисельності штату. Яку роботу шукаю?..»- наша клієнтка замислилася. «Ту, яку вмію робити найкраще. Але в успіх не вірю, зараз всюди оптимізація, скорочення», - зауважила пані Лариса. Так у січні 2021 року розпочиналася наша історія працевлаштування Лариси Федьо.

Жінка звернулася до Перечинської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості у пошуках роботи, набула статус безробітньої. З нею було підписано індивідуальний план працевлаштування, згідно якого Лариса отримувала наші послуги: підбір вакансій, участь у семінарах, профконсультаційні послуги. Жінці було запропоновано вакансію медичної сестри у ТОВ «Сінево Україна», однак роботодавець відмовив у працевлаштуванні. Спільно з пані Ларисою ми продовжили пошуки роботи.

У березні 2021 року до Перечинської філії Закарпатського ОЦЗ у пошуках медичного працівника звернувся роботодавець - представництво «ОНУР тааххут ташимаджилик іншшат тіджарет ве санаї анонім ширкеті». Це турецьке підприємство здійснює будівництво автомобільних доріг у нашому регіоні. Так склалося, що тимчасовий офіс фірми знаходиться в селі Дубриничі, де проживає наша безробітна. Їй ми і запропонували цю вакансію. Зваживши на переваги (робота недалеко від місця проживання, хороша заробітна плата), безробітна погодилася. Успішно пройшла співбесіду і з 01 квітня приступила до роботи.

«Я приємно вражена, що служба зайнятості в такий короткий термін допомогла мені підшукати роботу. Щиро вдячна фахівцям служби за їх роботу і ставлення до людей, які опинилися у скрутній ситуації. Зізнаюся, що в успіх не вірила, але спільними зусиллями нам вдалося це зробити. Бажаю всім, хто має намір шукати роботи, повірити у себе і знайти роботу своєї мрії!», - поділилася своїми емоціями наша колишня безробітна.