08.11.2019 | 15:31

З нагоди проведення Декади професій залізничного транспорту 06 листопада у залі засідань Воловецької  районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася презентація роботодавця - Виробничого підрозділу Мукачівської дистанції колії «Львівська залізниця» ПАТ «Укрзалізниця».

Учасників заходу інформувала провідний фахівець районної філії Орися Кочан, яка повідомила чим займається виробничий підрозділ, які дільниці до нього належать, скільки людей забезпечує ці ділянки роботи, щоб утримувати в належному стані мости, тунелі.

Було названо  основні професії, що є на підприємстві: монтер колії, ремонтник штучних споруд, оператор дефектоскопного візка, черговий по переїзду, сигналіст, машиністи залізнично-будівельних машин, дрезини, повідомлено, що на «Укрзалізниці» є велика можливість навчання в галузевих закладах освіти ( училища, технікуми, ліцеї, академія, університет), проводиться навчання та професійна підготовка на підприємстві, є курси підвищення кваліфікації, перенавчання на іншу залізничну професію. Серед учасників заходу були люди, що не так давно працювали залізничниками, забезпечуючи її безперебійну роботу, які поділилися з іншими своїми спогадами про цю роботу.

У заході взяли участь 15 осіб.