08.11.2018 | 09:23

7 листопада 2018 року, в прес-центрі ОДА пройшло розширене засідання президії Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації щодо виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Закарпатській області за 2018 рік та шляхів активізації співпраці інститутів громадянського суспільства з органами влади через призму міжсекторальної взаємодії.

Голова громадської ради при ОДА Михайло Греньо розповів про хід виконання Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Закарпатській області за 2018 рік. Про внесення пропозицій до обласного плану заходів реалізації Національної стратегії сприяння розвитку громадянського суспільства в Україні на 2019 рік та внесення змін до Проекту Типового положення про Громадську раду при органах виконавчої влади доповів заступник голови Громадської ради при ОДА Олег Лукша.

До обговорення питань долучився і директор Закарпатського обласного центру зайнятості Юрій Фущич.

«Сприяти підтримці ініціатив громадськості свого краю – обов’язок кожного закарпатця. Члени громадської ради, які проявляють активність у своїй діяльності, займаються питаннями громадської експертизи та намагаються активно співпрацювати з органами державної влади з вирішення важливих соціально-економічних питань. Сьогодні всі ми активно ділились своїм баченням та надали пропозиції до обласного орієнтовного плану проведення консультацій з громадськістю на наступний рік», - зазначив Юрій Фущич.

У ході засідання  обговорювались питання забезпечення підтримки ініціатив громадськості, спрямованих на сприяння зайнятості населення з урахуванням економічних інтересів, професійних і соціальних можливостей суспільства, сприяння розвитку підприємництва, самозайнятості, формування усвідомлених мотивів молоді щодо вибору певного виду діяльності, що забезпечить задоволення її матеріальних і духовних потреб.

До складу Громадської ради при Закарпатській обласній державній адміністрації входять представники 83 громадських організацій краю, діє 16 постійних комісій.