27.10.2020 | 10:30

26 жовтня відбувся профконсультаційний семінар для безробітних на тему "Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме", який провела заступник відділу активної підтримки безробітних Тячівського районного центру зайнятості Любов Попович.

Мета заходу - опанування методів і форм ефективної самопрезентації.

Сучасний ринок праці вимагає нових підходів та інструментів у пошуках роботи, тому основне бажання фахівців служби зайнятості – допомогти кожному учаснику семінару оволодіти ефективними прийомами пошуку підходящої для нього роботи в найкоротші терміни.

Учасники семінару дізналися про тонкощі складання резюме, отримали психологічні поради щодо збереження спокою та правильної самопрезентації під час співбесіди з роботодавцем.

Також безробітним було запропоновано скласти власне резюме за допомогою «Електронного кабінету шукача роботи» на сайті Державної служби зайнятості https://dcz.gov.ua/, який дає можливість здійснювати підбір роботи, ознайомитись з інформацією про тимчасову зайнятість, дізнатись про можливості професійного навчання. Крім зазначених послуг, власник кабінету може переглядати дані про заплановані та фактичні відвідування філії зайнятості, дізнатися про заплановані заходи, отримати інформацію щодо нарахувань та виплат допомоги по безробіттю.