25.11.2021 | 09:58

З метою формування в учнівської молоді позитивного ставлення до різних професій, популяризації актуальних професій робітничого характеру на ринку праці району  24 листопада на базі Міжгірського професійного ліцею в рамках проведення Всеукраїнського тижня професійної освіти відбулася зустріч учнів Міжгірської загальноосвітньої школи №1 із директором та викладачами закладу за участі соціального партнера - Міжгірської районної філії Закарпатського ОЦЗ.  

Розпочався захід демонстрацією фільму про історію та роботу Міжгірського профліцею. У своєму виступі директор закладу Василь Маринець ознайомив з навчальною базою,  розповів, які професії можуть освоїти учні під час навчання у ліцеї та про досягнення, які  є у вчорашніх випускників закладу, про переваги профтехнічної освіти на сьогодні.

Провідний фахівець з профорієнтації районної філії обласного центру зайнятості Оксана Дубів презентувала роботу Служби та запропонувала  скористатися сучасними комунікаціями служби зайнятості. Маючи доступ до Інтернету, учням легко  скористатись сайтами Державної служби зайнятості, освітнього порталу та профорієнтаційними платформами, які створила  Служба. Розповіла про можливість пройти тестування на професійну схильність.

Для учнів були проведені екскурсії по музею та кабінетах виробничого навчання Міжгірського професійного ліцею. Задоволені  зустріччю, учні повернулися до навчального процесу обмірковуючи про почуте та побачене.