07.04.2021 | 11:50

Тячівський районний центр зайнятості продовжує онлайн роботу з шукачами роботи. Так, 6 квітня заступник начальника відділу активної підтримки Любов Попович провела вебінар «Як підготуватися до співбесіди з роботодавцем у режимі Viber?».

Дистанційний формат роботи дозволяє на практиці продемонструвати всі підводні камені онлайн-співбесід. Фахівець змоделювала ситуацію спілкування шукача роботи з роботодавцем, що дозволило учасникам вебінару на власному досвіді дослідити, як треба правильно проходити співбесіди такого формату.

Щоб діалог з роботодавцем вилився у плідну співпрацю, треба дотримуватись декількох важливих правил: підготувати заздалегідь своє робоче місце, привести до ладу свій зовнішній вигляд та потурбуватися про обстановку навколо Вас (задній фон, тиша під час бесіди, олівець та папір для нотаток).

На завершення вебінару присутні дійшли висновку, що карантин – це не тільки перешкода до працевлаштування, а й можливість спробувати нові формати роботи, а отже пристосуватися до умов сьогодення і впевнено йти вперед. Карантин триває, але новітні технології дають можливість шукати і знаходити робоче місце.