12.05.2022 | 10:16

11 травня 2022 року у Воловецькій районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості відбулася онлайн-співбесіда з роботодавцями на тему: «Дієві форми співпраці центру зайнятості та роботодавців з метою укомплектування підприємства персоналом. Робота рекрутера».

Мова йшла про актуальні питання співпраці в рамках послуг, які надає центр зайнятості. Зокрема обговорили стан, основні тенденції і процеси на локальному ринку праці, основні переваги методу рекрутингу для роботодавців, доцільність інформування центру зайнятості про потребу в робочій силі, в тому числі для працевлаштування осіб з інвалідністю, питання підготовки, перепідготовки, стажування на робочих місцях на замовлення роботодавців, надання щомісячної компенсації єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування на випадок безробіття за створення нових робочих місць, недопущення працівників до виконання роботи без належного її оформлення.

У ході заходу до роботодавців було доведено Порядок надання компенсації витрат на оплату праці за працевлаштування внутрішньо-переміщених осіб внаслідок проведення бойових дій під час воєнного стану в Україні, затверджених постановою №331 від 20.03.2022 року та ознайомлено з можливістю подання робочих місць через телеграм-канал, Google форму: Терміновий запит: пошук та навчання персоналу.