22.05.2020 | 14:08

22 травня фахівці Ужгородської районної філії Закарпатського обласного центру зайнятості провели для безробітних інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості.

Слухачі отримали інформацію про особливості обслуговування клієнтів службою зайнятості та рекрутингові послуги в умовах карантину; реєстрацію та виплату допомоги по безробіттю, сучасні джерела пошуку роботи, особливості складання резюме, підготовку до співбесіди з роботодавцем тощо. Також учасникам вебінару рекомендували скористатись web-ресурсами ДСЗ - «Єдине соціальне середовище», «Освітній портал», офіційний сайт ДСЗ, на яких можна знайти актуальні вакансії, розмістити власне резюме та багато іншого. Наприкінці заходу фахівці філії надали роз’яснення з питань, поставлених слухачами в чаті чи особисто.

Участь у вебінарах є безкоштовною та доступною для всіх зацікавлених. Тому запрошуємо скористатись можливістю отримати необхідну інформацію для побудови подальших професійних планів. Зробити це просто: зв’яжіться зі своїм кар’єрним радником чи фахівцем з профорієнтації центру зайнятості та у зазначений день і час приєднайтеся до групи.