оп
12.06.2019 | 09:10

Кожен рік перед випускниками шкіл постає проблема вибору своєї майбутньої професії, від правильності вибору якої складеться життя, соціальний статус та рівень матеріального достатку. Часто випускники задумуються, куди піти вчитися, чи потрібна вища освіта взагалі.

З метою обізнаності  старшокласників  про світ професій, ознайомлення їх з кроками її обрання, з реаліями сучасного ринку праці, формування у молоді готовності до побудови професійної кар’єри фахівці Мукачівського міськрайонного центру зайнятості провели День відкритих дверей для старшокласників Мукачівського ліцею. Фахівець з профорієнтації Оксана Коваленко розповіла учням про те як служба зайнятості допомагає у пошуку роботи, ознайомила з роботою кожного функціонального сектора.

У другій частині екскурсії проведено профорієнтаційний урок «Вибери свою професію», де Оксана Володимирівна розповіла учням про основні правила вибору професії, помилки, які найчастіше виникають при виборі професійного самовизначення, необхідність пов’язати свої професійні мрії та бажання з реальними можливостями працевлаштування. Учням сподобався захід, вони активно брали участь в інтерактивному занятті.